Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 2)

Az aktiválás után megkapod a jelenlegi hőseid után a gyémánt mennyiséget, és majd ahogy fejleszted a hőseidet / kosztümeidet folyamatosan kapsz 1-5 gyémántot, amit jelenleg egyesével kell begyűjteni, ami elég hosszú folyamat volt a 200+ hősömnél :smiley:

Ez nagyjából arra jó, hogy a játékon belül meg tudod nézni azokat a hősöket, akiket éppen nem lehet kipörgetni.

Arra sem, mert csak azokat látod, amik megvannak / megvoltak neked a múzeum aktiválása után.

1 Like

Ez a hős múzeum az EP alternativa Antiában kezdettől benne van, tulajdonképp csak egy látvány ahol megnézheted mely höseid vannak meg és kik nem, megnézheted tulajdonságaikat kis leirás róluk stb. És akit már megszereztél azért vissza kapsz egy kis gemet. Viszont ott egy 5ös hösért azthiszem 100 gem jár vissza ami nagyságrendekkel több mint itt, mert 1850gem egy 10es pull!

4 Likes

Rálestem a trailerre. Aranyos stílus / grafika, nekem bejövős. Egyben jót mosolyogtam is, ha elég régóta gamer az ember, akkor nincs új a nap alatt. Egy kis trailerben instant megtaláltam Garent, Katarinát, Morganat a LoL-ból, Panda sörfőzőt pedig WoW-ból! :smiley:
Amennyiben árak megegyeznek, miközben ennyivel kevesebb gem a pull, akkor tetszetős alternatívának tűnik. :slight_smile: (P.S. Mivel ilyenekről nem szabad fórumon beszélni, ezért mi most a magyar snapszerről, mint kártyajátékról beszélgetünk " ".)

3 Likes

Nekem is az Ep a fő csapás de azt is elnyomogatom mellette freeben. az tény hogy szórja a gemet ott a játék pár naponta nyitok egy 10est úgy hogy nem költök rá semmit! :slight_smile: És ott vannak sárkányok is akik besegitenek a csatákba különböző tulajdonságaikkal. :wink:

3 Likes

Azt hiszem sokunknak inkább már csak “csapás”, mint “fő”! :smiley:
Ha egyszer meglesnék mást, efelett végképp eljárna az idő, akkor szimpatikus alternatívának tűnik, köszi!

4 Likes

Hát igen… Ott azért több funkciója is van a múzeumnak. Családonként kategorizálva megtalálod benne az összes kiadott hőst, mindegyiknek megnézheted a skilljét és az awaken bónuszokat, a már megszerzetteknél pedig elolvasható a történetük is. Új hős kipörgetésénél pedig gem jár, nem is kevés.

3 Likes

Hát igen az E&P-ben jelenleg ömlesztve vannak szín és ritkaság szerint csoportosítva.

Wow, ez tényleg szép és szimpi.!

Van benne magyar nyelv? Nem kéne oda véletlen egy kerberuszi fordítás?? :smiley:

2 Likes

Nincs magyar nyelv és a hösök skilljei is néha kicsit bonyolultabban vannak leírva a hös alatt. Néha nem is értem, Sokkal jobban kellene egy jó fordítás mint az Ep-be. :smiley:

2 Likes

Sajnos magyarul nem tud. És van még egy óriási hibája, ami miatt végül abbahagytam. Szerverekre bontva vannak a játékosok, 10 szerver=1 kontinens, 4 kontinens = 1 world, és csak az azonos world-ön belüli klánokba léphetsz be. Gyakorlatilag képtelenség egy normális nemzeti klánt létrehozni egy ilyen kis népnek, mint mi vagyunk, annyira szétszórva vannak a magyar játékosok.

2 Likes

Hja és ahogy láttam, nem tudsz váltani, azaz ha már tartasz valahol, egy toborzás keretében sem megoldható, hogy adott szerveren gyülekező, igaz?

Cupid hősök

Cupid családi bónusz

A Cupid család támogatja a többi családot.

• Az olyan hősök, amelyekkel nincs azonos családbeli hős a csatában +20% gyógyítást kapnak.

A Cupid hősök extra buff-okat kapnak a Season of Love eseményen.

Passzív

Az összes Cupid hősnek azonos a passzívja:

• Ellenállnak minden debuff-nak, ami megakadályozza a speciális képességük elsütését.

Cupido - 5 csilagos piros hős (gyors mana töltésű)

• Támadás: 826
  • Védelem: 788
  • Életerő: 1487
  • Osztály: Ranger
  • Speciális képessége:
    • 295% támadás a célpontra és szomszédaira.
    • A célpont és szomszédai automatikusan “Gyógyítási Ajándékot” ad az ellenfél legkevesebb hátralévő életerejével rendelkező tagjának 3 körig.

A gyógyítási ajándék (Healing Gift) 20%-ot gyógyít az ellenfél legkevesebb hátralévő életerejével rendelkező hősén.

Himeros - 5 csillagos kék hős (nagyon gyors mana tölésű)

• Támadás: 846
  • Védelem: 786
  • Életerő: 1433
  • Osztály: Rogue
  • Speciális képessége:
    • Leveszi a buffokat a célpontról.
    • 460%-ot támad a célpontra.
    • Neki és a szomszédainak a Speciális képességek általi támadása 40%-kal növekszik 3 körig.

Phthonus - 5 csillagos lila hős (lassú mana töltésű)

• Támadás: 803
  • Védelem: 788
  • Életerő: 1534
  • Osztály: Wizard
  • Speciális képessége:
    • 360% támadás minden ellenfélre.
    • Leveszi a buffokat az ellenfelekről.
    • 6%-kal gyógyítja a szövetségeseket minden levett buff után, maximum 64%-ig.

Voluptas - 4 csillagos sárga hős (átlagos mana töltésű)

• Támadás: 650
  • Védelem: 643
  • Életerő: 1387
  • Osztály: Druid
  • Speciális képessége:
    • Eltávolítja az összes Fiend-et saját magáról és szomszédairól.
    • Saját magát és szomszédait 40%-kal gyógyítja.

Zarola - 3 csillagos zöld hős (gyors mana töltésű)

• Támadás: 547
  • Védelem: 474
  • Életerő: 698
  • Osztály: Ranger
  • Speciális képessége:
    • 260% támadás a célpontra és szomszédaira.
    • Minnél kevesebb manája van egy ellenfélnek annál nagyobb sebzést kap. (Maximum 360%-ot)
3 Likes

A karaktered nem viheted át másik szerverre, de bármikor újat indíthatsz akármelyik szerveren.

1 Like

Cupidoval segíts légyszíves, mert nem igazán értem…
Cupido lő, és utána mondjuk van a túloldalon 2db 100% hp-s, 1db 80, 1db 65 és 1db 50% hp-s hős.
Cupido oldalon meg legyen pl: 100,90,80,70,60%
Ki gyógyul?

Ja és egyáltalán a százalék számít vagy a még meglévő élet pont?

1 Like

Elsütöd Cupido képességét az egyik ellenfélre.

A te oldalodon a legkisebb életerővel rendelező hős (a 60%-os esetedben ha mindnek azonos az életereje) fog gyógyulni 20%-kal ha a Cupido által sebzett ellenfél vagy szomszédai elsütik a képességüket 3 körön belül.

Ez a hatás olyan mint a Mindless Attack. Szóval felülítja az ellenfél képességét arra, hogy 1 ellenfelet gyógyít 20%-kal. Tehát az adott ellenfél manája leesik 0-ra, ha a képesség aktívódik.

A tényleges hátralévő életerő pontszám számít.

(Még akkor is ha az a hős éppen nem sérült de egy másik igen ← Erre rákérdeztem, hogy rendben van-e ez így. Majd megírom a választ.)

3 Likes

Grat Kerb!
Szép pull! Már régen megérdemelted, az utolsó pár húzásnál azt hittem méga párducot is beadja.

3 Likes

Grat a pullokhoz Kerb ! :slight_smile:

Nekem csak sakál kosztüm és a 3 csillagos piros flamingó jött, mondjuk az a 3 csillagos pont nem volt meg, és a kosztüm is ugye új.
Szóval kimaxoltam a 2 pull-omat :slight_smile:

3 Likes

Gratt Kerberusz!!! :slight_smile:

2 Likes