Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 1)

Helló kedves fórumlakók!

A matchmaking ismét változott, amire most külön videóban nem hívom fel a figyelmet, úgyhogy olvassátok a fórumot és terjesszétek a hírt klántársaitoknak! Mármint akiknek jót akartok. :wink: :smiley:
Talán említettem, hogy a tény, miszerint bevihetsz kisebb hősöket (ezzel lerontva saját csapatod összpontszámát, így gyengébb ellenfeleket sorsolt a gép) egyrészt nagyon jó, pozitív, hiszen gyakorlatilag minden heti raid variációból ki tudtál hozni egy ütős kis csapatot. Ugyanazon oknál fogva azonban nem túl szerencsés megoldás, hiszen ezzel gyakorlatilag azt érik el a fejlesztők, hogy

  1. mindig, mindenki ugyanazokkal a hősökkel fog tankolni (aminek összpontszáma messze kisebb lesz, mint lehetne),
  2. így a magasabb szinteken jóval kevesebb ütés lesz,
  3. míg a gyengébb játékosokkal szemben nem fair és
  4. elveszik a heti raidek (szerintem) lényegi értelme, miszerint egyikben neked van nagyobb előnyöd, a másikban meg a másiknak. (Törvényszerűen a hősök diverzitása miatt.)

! Szóval, mint az várható is volt, változtattak rajta, s már nem érvényes, ami a múltkor még igaz volt !

Mostantól, hogy milyen erős ellenfelek fognak szembenézni a TE defense teameddel, az azon múlik, hogy adott heti raid megszorításai mellett milyen a legerősebb pontszámú csapatod. Mondom saját példámon:

Scarlett 16 - Buddy 11 - Boldtusk 15 - Wukong 9 - Ameonna 11 (Team Power: 3730)

Azaz, ha egy full 3* teammel tankolnék, aminek pontszáma mondjuk 2800, akkor is 3700-3900 TP-sek fognak támadni (megrépázni) engem.

Figyeljetek oda és sok sikert mindenkinek! :wink:

6 Likes

Btw ennyit a frissen felhúzott majmomról… :smile:

empires

Pedig nagyon durvák a statjai… Títánban nem próbáltad? :rofl::rofl::rofl:
És még talentolni is lehet. Mennyiért lehet húzni?

Sziasztok! Kb két hónapja húzkodom a kis színes bigyókat ide-oda. :slight_smile: Most jutottam oda, hogy lassacskán Gormeket tudom majd talent gridelni. Alapból kiegyensúlyozott az attack és defense értékei. Érdemes elbillenteni valamelyik irányba, vagy tartsam meg az egyensúlyt, emellett a healt értékét húzzam? Előre is köszönöm a tippeket! :slight_smile:

Nálam grim-gormek-rigard-krashrek-wu kong, tallentelve. Ameonnából 2 van, egy tallentelt, de defbe nem tettem be.

Hát ha hiszed, ha nem, úgy voltam vele, hogy talentelném is akár, mert ez a monk osztály kiborít. Egy hős sincs, amibe szívesen beleraknám. Szóval, ha fel tudtam volna vele őt tuningolni… No de ennyit erről. Egyébként engem is érdekelt, mibe fáj. Csomópont 3 pont, sima 2 pont, a nagy ugrásnál 5 pont.

@EsbY szia! Gormek erős 4* tank, viszont relatíve kevés pajzzsal (Falcon pl. ráver majd 200-al) és a sebzése is elég gyengusz, szóval én, hogy valóban a kiegyensúlyozás irányába menjek, valahogy így talentelném:

@Kerberusz, köszönöm a gyors választ. Ha jól értelmezem a küldött Gormek talent grid képet, akkor az attackot húzod többnyire?

Elsődleges prioritásom a sebzés lenne, igen. Második a pajzs.

2 Likes

Ha valaki szeretné kipróbálni magát egy nemzetközi klánban, csapatunk - Rogues & Misfits épp három emberes hiányt szenved jelenleg. Múltkor a 12* titánt még így is bekaptuk. 3700-3800-as csapat minimum jól jön, s amennyiben nem szándékozol chatelni, akkor a legalapabb angol elégséges. Három magyar már így is van, minden megoldható. Üdv

2 Likes

Nagy lehetőség, de hűséges vok a klánhoz. Mi lenne a minimum elvárás, 6 db 3700± -os csapat war miatt?

1 Like

Ilyenre mi nem játszunk, hogy kinek mennyi csapata van. Aki gyengébb, övé a söprögető szerep, miután ellőtte az erőseit. :slight_smile: Nem ezen múlik war.

1 Like

Ígéret szép szó… !


És ezzel először a globál top 100ban!

3 Likes

Gratula! :blush: :+1: :muscle:

20 puffancs

2 Likes

Szia Kerb. Helló mindenki :smile:
Nekem az lenne a kérdésem, hogy a jövő hónapban, lesz-e még ilyen atlantis summon, ahol az összes season2-es hős elérhető lesz? Mivel van egy csomó olyan hős köztük akiket igazán jó volna megszerezni. S most tudnék is húzni akár 10-15öt is. VISZONT: a mostani hónap hőse, Margaret nem igazán kecsegtet (a kiértékelő videód után pláne :)) ) s e mellett már egyszer ki is húztam… Egy másodikkal igazán nem tudnám mit kezdjek :smiley: Tehát inkább várnék a húzásokkal egy hónapot, HA ismét lesz ilyen atlantis summon ami most. :slight_smile:


Benevezek én is:)

3 Likes

Szia! Természetesen lesz. Még jó ideig biztos lesz. Legközelebb Season 3 közeledtével lesz aktuális ez a kérdés, addig sorra fog jönni minden hó. 4. csütörtökén. Mostani kivétel volt valamiért. Kíváncsian várom én is a következő Atlantist, mit hoznak vajon vissza.

Köszi szépen a választ :slight_smile: úgy döntöttem, hogy gyüjtögetek még, aztán egybe húzok kb 20at. Remélhetőleg szerencse is rám mosolyog majd :smiley:

1 Like

Keresünk egy új aktív erős játékos, hogy tovább lepjünk két egymás követő 12* titánon, közel járunk a top 100-hoz. Utoljára 106ik is volt már a klán. Hungarian Doom Bears.

Sziasztok!

Lehet tudni, hogy a raid torna lootot meddig tartják ezen a redukált státuszon?

Üdv: renato_21

Sziasztok! A manaregenről van esetleg bővebb infója valakinek? Hány % kell hogy fast, avrg vagy slownál legalább 1 csempével kevesebb keljen? Van már néhány lvl 11 troopok és még mindig nem ugrik át. Kezdem kicsit úgy érezni, hogy kár volt rááldozni.