Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 1)

Remélhetőleg én döntöm el h be akarok-e lépni ebbe az eseménybe v. Nem. Másképp csak a törlés gomb marad, 83lvl megy a levesbe +az idő, pénz bla bla. Én már unom így nagyon. Ez eszetlen.

1 Like

Lila monoban a csempesebzes is durva. Raidben amikor sikerül függőlegesen összehozni 3 csempet, akkor a nem tankos sárga belehal, 4-be a Tankos is.

Ha csak 1-2 csempe er bárkit , sergei után khonsu megöli.

Én viszek tunyacsapot is, többször előfordult, hogy a meg bűvölt szellem csempe duplán töltötte sergeit, és utána egy csempe sebzett 800-at, ha lila def down is aktiv volt, 1000-t

2 Likes

Minden szövetség alapértelmezett benne lesz elvileg.

Azt hogy részt veszel az eseményen vagy sem az a te döntésed.

Csak 1 dolog van, ami lassabb az eseményen a Hordák és a Apex Monster elleni csata.

Egyébként meg a fel nem fedezett területek felfedezésével az 500 zászló kb fél perc alatt elhasználható, és a szövetséged számára az is hasznos.

1 Like

Hát figyelj, szerintem megközelíthetőleg ugyanazt, igen. De tulajdonképpen egyrészt az nem is lényeg, mert mindet elsütöd azonos csempeszán mellett (az 3-4 sebző karakter), szóval fix 3 ellenfél hal, onnan pedig már nagyon nehéz veszíteni.
Ha pedig a csempesebzést nézzük, akkor fontosak a troopok. S velük érdemes is foglalkozni mono esetében. Ami csak a csövön kifér.

2 Likes

Nem tudom, nekem válaszoltál e, de sajnos az én lila monomban csak két sebzo karakter van, esetleg meg amerentint tudom betenni, ha breakelem és talentelem, így kénytelen vagYok a csempesebzesre is hagyatkozni.

Szeptemberi naptár.

A példátlan sikerre való tekintettel ismét jön a Covenant of Champions az Atlantisszal egyidőben :frowning:
Talán már Quest-tel együtt, mert 12-én adják ki az 51-es verziót.

Illetve vége az esemény nélküli napoknak.
Szeptember minden napján lesz legalább 1 esemény…

6 Likes

Ha bárkit érdekelnének a mai ajánlatok:

2 Likes

Egy képet miért kell jóváhagyatni?

1 Like

Ha nem volt felette bármilyen szöveg, akkor passz.
Az Á/É/Í/Ó/Ö/Ő/Ú/Ü/Ű + “BAN.” szokott a szavak végén problémát okozni.

2 Likes

Oh akkor átfogalmazom 4 órája várakozik :sweat_smile:

1 Like

A játék ezen állapota szerint nem tudom, hogy örüljek e neki :sweat_smile:

4 Likes

Grat :slight_smile: Azért jobb buff után, mint előtt megkapni.
Bár lehet neked eddig is megvolt.

1 Like

Köszönöm, nem volt meg, de a Scope fehér holló kategória és más is várja már egy ideje, és nem kapott olyan buffot, hogy a hős bázisomban egyáltalán használni tudjam bármikor is Sztem, de még gondolkodni kell :sweat_smile:

1 Like

SG köszönöm az egész társaságnak :grimacing:


2 Likes

Ha csak három hét után tűnt fel a változás, akkor nem olyan nagy érvágás ez :smile:

2 Likes

Most van Rush Attack Torna :grimacing:


Hero Balancing!!

A problémám azzal hogy 5-6 hónap félrevezetés után történik meg, :frowning: Átmegy fejlesztőkön, béta teszten, fórum vitákon,
Ez mért is nem tudják levonni a konzekvenciát. Egy hónap alatt ?

Ez legalább csak 3 csillagos volt.
Minimális nyersanyag kell a maxoláshoz / LB-hez.

Kosztüm Krampus, Telluria, Vela sokkal jobban fájlt az embereknek.

1 Like

Nyilván azért csinálták, hogy be szedjék a pénzt, de hosszú távon nem maradhat mert működésképtelen tőle a játék. Akad még pár hős akire ugyan ez a sors vár, ami összességében jót fog tenni a játéknak. Persze attól ez még sunyi és gerinctelen húzás a részükről, de egyre nehezebb bedőlni neki, mert menetrendszerűen megcsinálják mindent második hónapban.

1 Like

Lehet rosszul fejeztem ki magam ! Nem a nerf a gond hanem hogy nem egy frissítés alatt történik meg ! Ez a félrevezetés szerintem!!!