Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 1)

Isten éltessen @Kerberusz! :slight_smile:

Nekem egy tc20 megy ( itt a bankom is) , 2x tc 11 full time. A negyedikbe megy a tc2 ha van hátizsák, ha elfogyottt akkor tc 19. Igy annyi kajahőst termelek nem birom husival.

1 Like

Szia! Szerintem érdekes elképzelés, én is fantáziáltam már róla, mert a nagy igazság az, hogy minden csapat verhető, s ha ez már így van, ha olyan táblát fogsz ki, amivel ki tudod venni ügyesen az ellen tankját, akkor onnantól szinte nyert ügyed van, hiszen a többi hős az általában papírból van (sniperek).
Szóval érdemes kipróbálni, szerintem. A legnagyobb gond általában az, hogy az ember nem akar csupa slow hősre nyersanyagot használni az ember. Viszont, ha kipróbálhatnám, én valami ilyesmit képzelnék el:
Télanyu (Alby), Isarnia, Santa, Kunchen, G. Owl… sőt! Most, hogy írom, csak Bagoly bácsit és Albyt kéne bekeríteni. :smiley:

@emiricol nálam is általában két TC11 megy állandóan, és a maradék kettő TC2, TC19, TC20-ként működik. Mikor mi kell éppen.

@nathanadler köszi szépen! :slight_smile:

1 Like

Köszönöm Kerberusz, örülök, hogy azért nem vagyok egyedül a gondolattal :slight_smile: Nekem még nem jött Kunchen, de 28.-án még benézhet :slight_smile: Santa Claus meg csak karácsonykor :smiley: Alby szintén nincs, de anyóka nem rossz helyettesítő :wink: meglátjuk mi sül ki belőle

1 Like

Boldog szülinapot Kerberusz!

1 Like

Hjaaj, igazából csak hasamra csaptam, de biztos van jobb összeállítás is. Sőőt, ha már megvan Guinevere, akkor egy Télanyó, Onatel, Boss Wolf, Guinevere, Isarnia még betegebb kombó lehetne! :smiley: No ezt nagyon-nagyon szívesen kipróbálnám! :smiley: Illetve nem, be nem mennék ellene. :sunglasses:

@vitoka43 köszönöm! :slight_smile:

Boldog szülinapot Kerberusz!

1 Like

Csatlakozom. Kunchen miatt a lehetőségeket atlantisz alatt lövöm el én is. Mázli faktor jön, remélem!

Köszönöm, nekem is tetszik, jövő hónapban rápróbálok, hátha beesik a farkas :slightly_smiling_face:
Mindenesetre addig is felhúzom a királynőt, ő jó lesz támadó csapatban is :slight_smile:

1 Like

Sziasztok! Nem tudom rajtam kívül más is talentalta-e Ameonnat, de azt tapasztaltam, hogy Ghost módban is tud aktivalodni a delay talentja, pedig azt hittem erre nem képes, csatolok két fotót róla


Üdv: renato_21

3 Likes

Jó tudni, szupi, köszi az infót! Már csak egy bibi van. Hiányzik a csajszi! :ghost:

1 Like

Köszi!!! Ezért nem tettem rá a sorcerrert. Most tuti megkapja. 4 kör ghost mód és aláz közben. Még sok ilyen jó hírt:)

1 Like

Srácok ha jó hírrel szolgálhattam örülök neki :slightly_smiling_face:

@emiricol
Ezt a videót minek küldted ?! :smile:

@Kerberusz majd jön Ameonna amikor pullolsz atlantisnal :slight_smile: :wink:

Csoki!
Már sikerült húzni 2x is ameonnát , mivel nem gyözött meg ezért megette valaki mindig😂

1 Like

Sziasztok.Normálisan a fast hős 8 csempével tőltödik.Scarletnél tapasztaltam hogy a spec elsűtése után ha rögtön gyémánttal kezedek akkor elég a gyémánt+6csempe.

Igy lehet-e látni a dolgot

Szia! Egyrészt a gyémánt is csempének számít, szóval tulajdonképpen 7-ről beszélünk jelen esetben, de nem ez a lényeg. Ha ghost tile (szelllem csempe) van a dologban, azaz nem ütsz meg ellenfelet adott csempével, az duplán számítódik. Ezen a példán szemlélve még egy lassú hős is feltöltődött volna maxra, hiszen 6x2 (12) + 1 (a szélső jobb oldali, ami üti az ellent), azaz 13 csempényi manna töltődött vissza piros színből. :slight_smile:

1 Like

Thx Kerberusz.Szoval ha egy csempe nem üt semmit akkot duplán számitodik ezek szerint.Ezt nem tudtam thx

1 Like

Sorry a raid miatt:smile::smile:,csak közben vettem észre, hogy Te vagy… Nem volt már visszaút…:sunglasses::sunglasses:

Most a fantáziálgatásról volt szó akkor gondolom megosztom az enyémet is. 5 db ameonna, mannás troopokkal, feltalentelve, hamar töltődnének, és milyen szépwn lehetne vele ütni. Vélemény? Ugye egy családból valók, és kapják a plusz manna töltődést még onnan is.