Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 1)

Kalo és a “besz@ptam” szituációt 5 másodperc alatt “megnyertem”-mé átalakító szcenárió! :smiley:

5 Likes

Szép :slight_smile: Láttam az Angol topokban is :slight_smile:

Más:

Közben kiderült:
Kalo képessége másolhatatlan Lord Loki által.

Megint más:
A Hero Academy 10-be egyelőre nem fognak bekerülni a Legends of Kalevala hősei miután megérkezik majd az esemény.

Ui:
Jó lenne nekem is bekeríteni ezt a hőst.
Egyelőre csak Soroca jött :smiley:

5 Likes

Def csapat jól debütált :wink: csak én kapkodtam rohanásos



napjaim voltak :frowning:

Kerberusz késön vettem észre hagy a mentor ellen játszom :crazy_face: azért gyorsan el is engettem :joy::joy::joy::joy: Van egy 35 másodperces videó feldobom majd facéra :wink:

1 Like

Hohó! Péntek 13 jó kis nap! Több dolog is megjött, amit kívántam.


9 Likes

Jött a két három csillagos és elképesztően kevés szabad helyem van, de ezek olyan szinten rossznak tűnnek hogy már adja magát hogy a következő esemény előtt javítanak rajtuk :smiley: nem tudom eldönteni, hogy be etessm-e őket?!
Várom az elemző videót mert ha netán így maradnak, nem tudom mire lehetnének egy kicsit is jók

Ja, ezek tényleg nem jók.
Max a Stoneskin buff érdekes rajtuk, de szerintem az sem teszi őket használhatóvá.

Ennek ellenére én megtartom, amit kaptam. Mondjuk van 1 kis gyűjtő szenvedélyem :smiley:
Minden hősből kell legalább 1 maxos. (5 csillagosoknál, ha nem jó max 3/70-es)

2 Likes

Arra még picit várni kell. Még mindig tart a verseny, nincs lehetőségem nagyon vidiket tölteni. Most per pill az csoda volt, hogy életben tudtam tartania a mobilom. :smiley: Mindenesetre én beetettem őket. A 3 csillagosokon legjobb emlékezetem szerint sűrűn nem változtatnak, plusz abban van a legkisebb rizikó is, hogy relatíve könnyen beszerezhetőek, ezért nálam repültek. :slight_smile:

Szia PlayForFun!

Ez létezik, hogy összeadódik? Alapból a 10x8 az 80%!!! Deff down. De ha összeadódik. Hűha. - 134% deff down. Mithyc ellen meg is lehet csinálni.

1 Like

A védelem csökkentő stack, védelem csökkentő debuff, szín elleni védelem csökkentő debuff, speciális képességek támadása elleni védelem csökkentő debuff hatása halmozódik.

De nem -134% lesz amit mondtál, hanem pl:
Ha ezek a védelem csökkentő hatások vannak:

  • -80%-os védelem csökkentő stack
  • -50%-os védelem csökkentő debuff
  • -60%-os szín elleni védelem csökkentő debuff

Akkor ez a végeredmény:
Stack ut’án: 100% - 80% = 20 %
Debuff után: 20% - ( 50% / 100%) * 20% = 10%
Színes debuff után: 10% - (60% / 100%) * 10% = 4%

Szóval ellenfél védelme 96%-kal fog csökkeni ez esetben.

A stack nélkül:
Debuff után: 100% - 50% = 50%
Színes debuff után: 50% - ( 60% / 100%) * 50% = 20%

Szóval 80%-os csökkentés lenne nélküle.

Ilyesmi a sebzés számoló képlet:

kép

Szóval ha ezt jól értém egy csempe kb 5x annyit fog sebezni mint nélküle :slight_smile:

1 Like

Ez nagyon beteg. Jönnek a 15ös titánok :smiley:

2 Likes

Igen, a Mythic titánnal ez durva lesz .
Egy simán titánnal mire eléri a 10-es stack-et kb vége a meccsnek, de ott még van több mint 1 perced :slight_smile:

2 Likes

5 nagy poti és már fent van 40% azonnal. Hurrikán, tornádó,… Pfff Jaaaaj. Nem akartam többet húzni, de ez most nagyon felkavart :grin:

2 Likes

Ha jól emlékszem a Béta teszt során egy 14 csillagos sárga Rare titánnál tudtam 3k körüli csempe sebzést elérni sebzés növelő hős nélkül Wilbur és Falcon segítségével -80%-os stack-kel.

Mikivel vagy a hóvégén érkező piros atlantiszi “Miki” segítségével ez nem tudom mennyi lenne egy zöld titán ellen kritikus sebzés esetén :slight_smile:

@PlayForFun azt nem tudjuk hogy a májusi naptárból a mitikus titan miért maradt ki?

@renato_21 azért mert a március 30-ai naptár bejelentés része volt, hogy Mythic titán több nem havi esemény, hanem csak 2 havonta (56 naponta) van a War of the Three Kingdoms-szal felváltva.

Szóval a jövő heti W3K esemény miatt nem lesz most.

1 Like

Beesett egy Roc kosztüm. Kimondottan jónak tűnik, vagy tévedek? Megéri foglalkozni vele szerintetek?

1 Like

Ha nincs sárga védelem csökkentő hősöd, akkor sárga monóba nem rossz.
Én felhúznám ha nekem beesne.

De majd kiderül mit mond róla @Kerberusz a videójában

2 Likes

Szia! Szerintem hős állomány függő. Egy közepesnél jobbnak nem értékelném
Szoval ha nincs sok sárgád menjen maxra az biztos. De lehet ha szoktál nyitani jobb ha vársz.persze mennyi darts van és embléma . Ami nagyon fontos hogy illeszkedne a csapatba

Nem vmi nagy számok ezek most

Hát ezzel a Gargolyes eseménnyel meglett a 401. hős a játékban…
Az Atlantisz kosztümökkel meg a 101. kosztüm, ami ma 102-re emelkedett Roc kiadásával.

4 Likes