Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 1)

Sziasztok! Nálatok is van server gond? Hasít a net, nem kapcsol.

1 Like

Nekem se jó, azért vagyok itt

Lehet, hogy túlterhelt? G. Play ok.

Ups, jönnek az üzik. Senki srm tud csatlakozni. Remélem, Morvat megcsináltátok:)

1 Like

1 Like

Remélem, nem szál el semmi. Sok melo van benne…

1 Like

Server müködik. Minden ok. Kompenzáció ha jön, nem mondom, hogy nem kell:)

Szia! Epic hero token, ha a tavalyi nyuszikra gondolunk akkor inkább húsvét tájéka várható, hogy Seasonal sum legyen, Bálint napra az új Alice csodaorszag event érkezik ahol az Epic hero token nem jó
Üdv!

[SOLVED] Unable to connect to the game (Feb 1, starting at 4:50 pm GMT +0)

EDIT (Feb 1, 5:20 pm GMT+0) We believe we have now solved this issue and all players should be able to connect to the game. If you are still experiencing problems, please submit a new support reque…

Remélik, mindenkinek sikerült kapcsolódni. Ha barmi gond van, kéri, jelezd.

Sziasztok ! Van egy kis dilemmán, Onatelt vagy Guinevere-t talenteljem ?
Valaki el tudná mondani mit is jelent ez a képesség?

Szervusz! Lehet már holnap tolunk egy streamet, ahol átgondoljuk egyesével ezeket a taleneteket. Az adott képesség a “vészmadár”, 5% esély, hogy 15% extra sebzést okozzon a hős aktív buffonként, ami az ellenfeleken rajta van. Ez mind normál sebzésre, mind speciális skillekre igaz.

Sziasztok. Isten ments, hogy az én választásom szerint dönts. Jinx inkább támadó képesség, plusz sebzést ad buffonként. Én ezt a skillt Onatelnek tartogatom, ha kimaxolom. Töprengek eleget a talenteken, várom Kerberusz tanácsát. Sztem várd meg te is. Az az 1 nap nem számít sokat.

Pl. Sorcer talenten most 4 csillagos hősön agyalok. Ameonna ghost form plusz manna csökkentés. Nagyon szinpatikusnak tűnik. Igazi kis gonosz rejtőzködő árnyék harcos a manna plusz talent skilljével:)

1 Like

Hali! Újabb videóm, amit igértem. A leírásban benne van mi, nagyjából hol kezdődik. :slight_smile: Végén külön hangsúly fektetve a talentekre. :slight_smile:

5 Likes

Köszi a videót :slight_smile: az élő felénél csatlakoztam be, a többit visszanéztem :wink: Respect, mint mindig most is tartalmas volt :slight_smile:

2 Likes

A Santa Claus hőssel kapcsolatban lenne egy kérdésem. Azt vettem észre, hogy a skill támadása sok esetben nem minden egyes ellenfelet talál el. Sima, mezei térképharcnál és már a raidben is feltűnt ez a probléma, pedig a leírásában az szerepel, hogy a : "“all enemies”. Direkt figyeltem és amikor nem lesz aktív a skill támadása, nem azért történik, mert például az ellen talent-je megakadályozná. Ha más is használja télapót, érdekelne elő szokott-e fordulni a jelenség. Ez most valami bug lehet, vagy én értelmezem rosszul a skill-jét? o_O

Ma olyan jól ment reggel a Raidelés, hogy Global 17-es helyen találtam magamat, Uclapackot megelőzve! Aztán egy kellemes meglepetésként ért, h vki ismerős Raidelt. :slight_smile:

Uclapack

kerberusz%20Raid

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy csak a 2. próbálkozásra tudtam legyőzni Kerberuszt, nagyon erős a csapatod, most már “élőben” is tapasztaltam! :slight_smile:

1 Like

Szeervusz! Én egyáltalán nem szoktam figyelni ki ellen raidelek, csak a defense teameket = tank színe + synergy, aztán, mikor a bal szárnyat ütöttem le éppen, akkor ütötte meg a szememet, hogy Pöri tag Zsolti ellen toltam! :smiley:
Nekem is elég jó huzatom volt, 11-es win streak talán 8. helyig, mikor kifogytam zászlóból. Grat a bosszúhoz! Alig várom, hogy Kunchent felhúzzam maxra, úgy gondolom, jóval erősebb lesz úgy a def. teamem mostanihoz képest. Arthur amolyan kényszermegoldás, no de most végre lesz egy igazi jó tankom. :slight_smile:

@Allitta én még nem igazán játszatom Mikulást, nem tart ott, de ahányszor játszottam ellene, nem tapasztaltam ilyet. Esetleg, ha előfordul tolj egy printscreent, töltsd fel ide, rákukkantanék.

Semmi baj, én nem haragszom, ez egy játék, amúgy én is volt h utólag vettem észre h magyart támadtam. Meg régóta vártam már egy csatát ellened! Igen Kuchennal jobb lesz, bár nekem Artur is kemény falat volt, mert sose Raidelek kék hősökkel. Neked pedig 2 piros hősöd is van a csapatodban. 2 piros, 2 lila, 1 zöld. Így szoktam. Viktor talán megment Kunchennal szemben. De szuper lesz a csapatod!

Nem lehet h vakítás volt a Télapón? Drake v Justice szerintem megsebezte és azért nem ütött mindenkit.

Félreértés ne essék, akkor is megtámadtalak volna, csak jobban kiélvezem a csatát, hogy testvérpárbaj! :wink:
Bizony, s ha el tud sülni Kunchen (-def), utána Zimkitha, Zelina már jóval nagyobbat fog sebezni az összese ellenre, arról nem is beszélve, hogy őket talentelni is fogom, szóval Zeline wizard talentje nagyon kemény szinergiát fog alkotni Kunchennel. Isarniát meg ne is említsük, mert ha ő elsül Kunchen után, akkor rögtön game over. :smiley:

Én is valami hasonlóra tippelnék Santával kapcsolatban. Néha valami elviszi a figyelmünket, lehet egy blind, lehet egy aktív Wukong nálunk stb., de ha jön a PrintScreen, könnyebb lesz nyilatkozni.