Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 1)

115k-ból egy Delilah? Beteg :slight_smile:

Szia Isti!

Szint szerinti oszlopban van a hp, eleterő. Ha jól tudom, eleterő alatt is vannak szorzók. Az első életerő oszlopban van a leggyengébb forma, ennél kevesebb nem lehet. Nálunk, a klánban a 2., 3. oszlop eleterő szokott jönni. Nagyságrendben pár 10 000 hp a különbség. Az életerő függ a titán támadó képességetől is.
Pl. 6* blaze dragon alap életereje 1 188 000 életerő pont. Ha kicsit emelt a titán értéke, erősebb, akkor feljebb megy az életerő is. Ezért van, hogy namcsak blaze dragon, hanem 6 blaze dragon* lesz a jele. A gép keres a csapatnak titánt, nem lép szintet, csak kicsit emeli a titán erejét. A táblazat arra jó, hogy kb. meg tudod saccolni, mennyi lehet egy 6*os blaze dragon életereje, kb. 1 200 000 körül.

1 Like

Szia! Hát az attól függ. Tulajdonképpen mondhatnánk, hogy egyáltalán nem éri meg felhúzni őket, hacsak nem epic eventek miatt - ami miatt én felhúztam egyet, de azt is lvl18-ig, mert az adott még critet vagy sebzést. Lvl 19 és 20 már csak defensive statokat adnak.
Ugyanakkor, amilyen épp a meta, hogy a szivárvány teamet el lehet felejteni és stackeljük az egyes színeket - no így már nem bánom, hogy van ez a troopom, sőt, még az is lehet feltolom 20-ig, mert mindig van kihez beállítani, és időben sokkal gyorsabban fel tudsz húzni egy 3*-os troopot, mint egy 4*-osat.

Üdv!


Nah elkészült Falcon talenteléséről vélemény ??
Köszi előre is

1 Like

Szép war volt és szoros! Örültem, @SilverDragonR!

4 Likes

Grat szép győzelem :slight_smile:

Köszi! Úgy látom abszolút megérheti Falcont felhúzni, mégpedig health / damage ágon.
Fun fact, neki van legnagyobb pajzsa a 4*-osok közül, szóval arra nincs szüksége, s mivel alap hogy hozza az ember titánra (no meg eventekre), ezért az extra tuninggal hasítani fog! :slight_smile:
Nálam rajta kívül egyébként csak Arthur van paladinként maxon, szóval nem lesz nehéz döntés. :slight_smile:

1 Like

Gratulálok! Keményen dolgoztunk rajta, hogy legalább ne legyen hatalmas a különbség. :yum: Ritkán láttunk eddig ennyi oneshotot.

Fel szoktad venni a war támadásokat? Ha igen, esetleg megvan a defence teamem?

1 Like

Van, hogy felveszem, most éppen nem tettem, de őszintén, mikor a bal szárny halt meg, akkor tudatosítottam csak, hogy ellened mentem. Képzésen voltam egész nap, úgyhogy hazapottyantam, s mikor láttam, hogy amúgy is nyerésra állunk, akkor próbáltam biztosra menni. Ha megmondod, hogy volt a defense csapatod, talán meg tudom mondani, hogy milyen csapattal mentem be.

Ha kéked volt 2. slotban, akkor ez volt a Buddy, Evelyn, Merlin, Gregorion, Sabina team. Elég jó boardom volt, ki tudtam venni elején Vivicát (?).

Köszi a megerősítést, nekem egyelőre csak ez az egy maxos paladin egyébként, cyprian és sonyahoz képest sztem jobban meg érdemli, Arthur meg gőzerővel fejlesztés alatt van, de mire annyi paladin embléma összejön Arthurhoz, hat az nem most lesz :slight_smile:

Köszönöm szépen Kerberusz a tanácsodat! Lehetséges, hogy kipróbálom majd, de sok idő, még Isarnia is felfejlődik. Ha sikerülne Ariel, akkor tuti borul a tervem! :slight_smile: De bár borulna! Le tudod ide írni, hogy miket tudnak Ariel és Atomos, csak homályos képet találtam róluk. Tudom, hogy még csak tervezet, de akkor is! :stuck_out_tongue: Ariel érdekel leginkább, hogy mennyit gyógyít és h mik az extra képességei.

Nem tudom mennyire reális, mivel kegyetlen imbának néz ki, de az egykori infóm alapján:

  • 42% gyógyítás; +24% mana regenerálódás; minden szövetséges immunis a rontásokra 4 kör erejéig (amit nem lehet eltörölni), míg ő eloszlat minden rontást rólunk.
    Mindez pedig közepes manatöltődéssel…
    Mivel ennek fele is elég lenne egy jó hőshöz, ezért gyanítom nem pont így fog kinézni.

Atomosra az volt írva, hogy minél nagyobb mannája van ellennek, annál nagyobbat sebez mindenkire és a poén, ha megölöd 5 körön belül, miután ellőtte az ultiját, feléled. Szóval elég menő. :smiley:

@renato_21 az bizony messze, de még akkor sem biztos, hogy érdemes lesz lecserélni az emblémákat. :slight_smile:

3 Likes

Hú, ez gyors volt köszönöm! Hát ebből, vagy slow hős lesz vagy kivágnak belőle vmit. De nagyon kellene, akkor is, nincs 5 csillagos gyógyítóm. Onatellel végeztél? Én leálltam vele, mert egyelőre úgy sem venném hasznát. Kíváncsi vagyok, h tényleg szuper tanknak gondolod-e?

Lianna, Magni, Vivica, Tib, Marjana

Szia @Kerberusz!

Szóba kerültek itt a talentek, és-hogy milyen brutális lehet Grave vagy egy-két másik hős.
Néztem a napokban több elemzést az oroszoktól.

Itt a videó alatt van is egy doksi ahol a hősök felhúzás utáni erejét láthatjuk.

Van itt érdekes dolog. Pl, hogy a semmire jó Khagan, vagy az ellnetmondásos Aegir piszok jó tank lehet.
Egyébként nagyon hasznos kis doksi, nem kell számolgatnunk… Bárkit ki lehet választani benne. Mentsétek el!
Szóval mit gondolsz?

https://docs.google.com/spreadsheets/d/17psQkbQoVQlDQngX9bnT7lBpyKgkeX0GZuV5pyxZu8c/edit#gid=14400255

@Kerberusz Még valami. Ezt a doksit átmenthetnénk, és magyarosíthatnánk! Nagyon hasznos lenne szerintem. Tudnánk róla értekezni hosszasan!

Sziasztok! Akit érdekel magyar zászló pin újra a shopban
Üdv!

3 Likes

Mobilról vagyok, ahol kizárólag oroszul jelenik meg minden. Úgy sajnos nem beszélek. Van angol verzió is? Mert így nem igazán tudok hozzászólni.

Azt könnyen elképzelhetőnek tartom, persze, hogy hősök átértékelődnek, ahogy a telent halad előre.

Onatel 4-52-n van jelenleg. Nem is amiatt szeretem, hogy mennyire erős tank lesz belőle, hanem mert amellett, hogy sárga tankként játszathatom, szépen sebez is, ráadásként eléggé különleges is. És szép lábai vannak, ahogy húzod. :stuck_out_tongue:

Ciril betűk miatt nehezebb, de a fükeken ott van a hősök sorrendje csillag és szín szerint. Egy darabig eltart, de meg lehet találni.