Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 1)

Sry :confused: akkor csak én érthettem felre hogy kageburadot és a 23s manas troopot egy mondatban használtad :thinking: illetve az avarege hősök már 17s trooptol feltöltenek 9csempével :slight_smile: a 23s trooptol a fastos hősök spóroljak az 1 csempét

7DD cheat sheet része, melyik szint, hogy befolyásolja a mana töltődést.

Akkor ez hibás szimpla matekkal az jön ki amit írtam :slight_smile: vagy akkor a 12csempe slow az se teljesen 12 :thinking: direkt?! Mert akkor már 11s trooptol vesztene egy csempet :frowning:

Hmm, érdekes. Kimatekozva igaz, bár nálam esélye sem volt feltűnnie ennek, mert gyors és lassú hősöket játszatok csak. Tapasztaltad is, hogy average spórol egy csempét lvl17-en? Letolom az utolsó Trial pályát, aztán letesztelem. Ezt muszáj, bár erősen kétlem, hogy a 7daysdeparted rossz adatot adott volna meg. :open_mouth:

Nincs meg 17s troopom sajnos de nem sokára elérem pedig bíztam a matekban de akkor a slow-t ki tudom próbálni van egy Colenem :frowning:

Kipróbáltam Colent és egy tized mm mana sav kimarad, úgyhogy a matek itt nem tud érvényesülni :frowning: Bocsi akkor az előző felesleges posztjaimér

Isarniánál használom a lvl20-as mana troopom, ott 10 csempe után láthatóan kell még mana, hogy betöltődjön, szóval optikailag is azt mondtam volna average-nél nem elég. A feltevés azonban teljesen jogos volt, én anno very fast töltődést kimatekoztam és ott stimmel. Feltételezhető volt hát, hogy matek az alapja, de ezek szerint nem. Végül is 11%-al megnöveli, de kérdezhetnénk, hogy mihez képest. Sebaj. :slight_smile:

1 Like

Pont Isarnianal reménykedtem a matekban hogy a 11s manas troop majd elég lesz és leviszi 11csempére :frowning: Nah mind1 mindig tanul valamit az ember nem minden csak logika kérdése :sweat_smile:

1 Like

Sziasztok!

Én is új vagyok a fórumon, de nagyon jó ötlet volt egy magyar nyelvűt elindítani. Négy-öt hónapja játszom, időben sok, pénzben inkább minimális befektetéssel (szinte csak VIP), és ott tartunk, hogy van öt darab négycsillagos fullos hős (Boldy, Proteusz, Sonja, kicsi John meg a sárga kínai csajszika). Ötcsillagos egy sincs, szóval nem mondhatom, hogy olyan nagyon elkényeztetett volna a dobálósdi. Egyelőre 18-as a TC, azaz még várni kell pár hetet a 20-ra.

Ha nem probléma, majd sokszor kérdeznék, ami nem tiszta. Például máris egy a raid-ről. Most 3450 a power, ez ugye nagyon nem is tud feljebb menni, legfeljebb troop vagy talent által, de ez minimális. Ezzel végre 2400 fölé, vagyis Diamondba kerültem a raiden, bár csak egy pillanatra. Ha egy 40/40-es challenget a Diamondban fejezzük be, az elvileg hatással lehet a cuccokra, sokkal jobbakat kaphatok, mint ha Platinumban zárnám?

(Jut eszembe: nekem Proteus bejön, ha egyszer teljes a mana, raidben ezen a szinten elég jól lehet vele taktikázni - ő ugye három körig nem engedi töltődni három ellenséges hős, vagy akár más pályákon főellenség manáját.)

Üdv, Zolcheee

1 Like

Szia! A diamond láda lootban fő különbség a nyersanyag mennyisége lesz érzékelhető, az ascend item ugyanannyira random mint platinaban

2 Likes

Nagyon köszönöm! Kár, mert azt hittem, négy-öt iránytű majd minden alkalommal pottyan :slight_smile:

Szia zolchee!

Amit én tapasztaltam, aréna szint lépésnél az első teljesített misszió dobott jót, utána visszaállt a cuccok régi rendje. Nyersanyag több, de diamond szinten gyakran 20ra vannak húzva a malmok. Vasra meg igazán akkor van szükség, ha csúcsra craftolok.
VIP-ben hamar lehet vas hiány is:)

Proteus nekem nincs meg, csatáztam ellene többet. Területi manna blokkolása módfelett kellemetlen:( Boss ellen is ajánlom, mivel nagy felületen sebezhető, gyorsan feltölthet! Nálam manna kérdésben marad a time stop, Onatel, Chao, Leonidas és társai…

Hát, Onatel, Leó… Nekem ezek még elérhetetlen messzeségek, már ha a csillagjaikat nézzük. Mondjuk holnap jön Atlantis, van négy lövésre elegendő coinom, ebből már csak jön ötcsillagos emberke. Legalább kettő…

Sziasztok!
Delilah-ról valakinek tapasztalata, véleménye? Csodák csodájára atlantis egy húzásból kiadta.

2 Likes

Sziasztok.
Jól indul a nap. Hat Atlantis húzásból 1db 5 csillagos, 4db 4 csillagos, és 2db 3 csillagos hőst kaptam. ???

1 Like

Sziasztok,

nekem 90-ből 1 Onatel összesen, az is már a második… ez van, majd legközelebb.
Azzal kapcsolatban van valakinek tapasztalata, hogy ha két olyan hőssel játszol, akik miniont idéznek, akkor mindkettő megjelenik vagy az egyik felülírja a másikat?
Mother Northnál kipróbáltam maximum 3 minion lehet 1 hős előtt, de mi van ha már van 3 és elsütök egy Delilah-t vagy egy Red Hoodot?

üdv:

Horund

Szia! Abban biztos vagyok, hogy megjelennek más minionok is. Thoth mellett már láttam Delilah kiskatonáját, szóval felül nem írja. Azt nem tudom, hogy van-e max. létszáma ezeknek.
Sajnálom a pullokat. Rám is vár egy nagyobb pull sorozat az este folyamán, remélem nagyobb szerencsével járok ezúttal (mondjuk Onatelt is nagyon szeretném, e hónapban még nem húztam).

@nathanadler az nem semmi, remek tank, healer, jó kis hős!
@Kusz ki lett az 5*?

Hát logikus hogy ki az 5 csillagos hős, ha hat húzásból hét hőst kaptam.:grinning:
Természetesen Onatel.
Egyébként mi a véleményetek Sumitomoról.

Szia Kerberusz! 2-őt idéztem, másodjára bejött Onatel. Az a baj, hogy csak 3 poison dartsom van. :frowning:
Este nagyon szorítok majd Neked, hogy Kage és Inari sikerüljön! Lesz róla videó? :slight_smile:

Hali! Max 3minion lehet hősönként, de hogy milyen sorrendben cserélődik le, talán a legkorábban meg idézett helyére lép a következő :thinking: