Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 1)

Igazad van és kérdeztem is a többieket a csapatból, kinek van hasonló képessége, de ő kimaradt. Kosztümben várok még rá sajnos.

Korábban elírtam ennek a hősnek a fordítását, mert nem hittem, hogy ennyire erős.
Nem aktiválódásonként növekszik 40%-kal az ereje, hanem körönként !!!
Szóval elsütöd, és kb 5 kör múlva már 520%-kal támadhatsz legközelebb, mondjuk elsütés után újraindul a 0-ról az extra sebzés.

Egyrészt ez nevetséges, minden most Jó karakter kuka Master Lepus a leg durvább mesterlövész volt de ha most kihúzom tavasszal, be etetem valakivel mert minek?! de vannak ám leonidaszok is a játékban meg Tyr-ek…
Na de azért néztem most fel hogy megkérdezzem van e hír az utolsó két hotm-mel kapcsolatban? Valamiért azt gyanítom hogy a mostani két taunt ott fogják tönkretenni az egyikkel.

Ha kihúzod Lepust, nagyon jól jársz, mert a kosztümje a legdurvább gyors területi sebzővé varázsolja. :slight_smile: Persze ha úgy marad, ahogy beharangozták.
Honnan a tauntos megérzés?

Chak jött sifre, Alexandrin berára(bár nem egy személyben kell mellé az egyik előző sárga) , következő Kadilen C - re Odin meg Frigg elsősorban nem tank(ők támadnak nem védik a csapatot) szóval maradt a két taunt. Az meg, hogy halogatjáják a bejelentést szintén arta utal, hogy nem akarják rontani a mostani boltot, vélhetően valamelyikük erős képességet kap úgy gondolnám hogy a novemberi. Valamint Itt van a valaha volt legpusztítóbb hős egy új taunt, így mindenkinek kelleni fog…

Még nincsen, de lassan szerintem bedobják a Bétába őket…

Egyébként nekem más elméletem van, hogy miért késnek a novemberi/decemberi hősök.
Az SG annyira elfoglalt az új eventek, stb… gyártásával, hogy nincs idejük foglalkozni a havi hősökkel.
Csak azt készül el, ami feltétlen szükséges.
Pl: Lassan az november havi hős.

Ezt a feltételezést erősíti a mostani event is a Bétába, aminél a 3 csillagos hősöknél nem készült el a grafika, így csak valamilyen előzetes rajz szerepel, illetve több hősnél a specilás képesség ikonja még nincs meg.

1 Like

Wow! :smiley: Az menő! Nem jut szegény grafikusnak…

@Mergesmagus hát ezek eléggé specifikus HotM hősök tény és való, de nem gondolnám, hogy kifejezetten rájuk szabták. Egyszerűen ilyen a képességek, ami szituációtól függően egy-egy hőst kvázi counterel. A taunt meg valójában ezer éve benne van a játékban. Black Knight személyétől kezdődően, s szigorú értelemben elég sok mindennel tudod counterelni. Kapásból Kageburado, cVivica, Evelyn, Frida, Panther, Domitia, Fogg, Malosi, Kaméleon stb. Az viszont határozottan probléma lesz, amennyiben eltávolíthatatlan tauntban gondolkodnak. :smiley: Megint a vicc kategória, de hát ez van.

1 Like

Az egyik új hős (Ludwig) már tudja 35%/50% esélyel a családi bónusz aktiválódásakor. :crazy_face:
Ráadásul 6 körig tart a Taunt… :smiley:

2 Likes

3 magyar a top százban, elég vagány. Kerb előkelő helyen
Én is haladok, talaltam egy jó kombót a szerény hősbázisomból. Minden zászló ellőve, impossible 5. szint. Mennyi flaskát kell venni a végéhez?

1 Like

5 db kell elvileg, hogy minden szintet teljesíthess.
Persze ha minden elsőre megy.

Igen! Rá utalgattam! :smiley:

@Alkaiosz 5 nap, 50 flag, szóval 25 marad ki, az 5 flaska.

1 Like

Illetve ki tudja, hogy mit tud majd Krampus kosztümje…
Elsőre ő neki is levehetetlen Taunt-ja volt a Bétában.
Lehet a kosztümmel ezt visszacsempészik ? (Mondván, hogy már ezt Ludwig is tudja ? )

Hja, hogy az már tuti, hogy jön Krampusz kosztüm is?

A Haloween-ből kiindulva szerintem igen jó esély van rá…
(Persze ez csak tipp részemről)

Ekkor fogom abbahagyni a jatekot!

Valami hír arról hogy mikor lesz a limit breakeres dolog ami kedden kellett volna hogy jöjjön a naptár szerint?

Nincs róla semmilyen hír.
Bármikor megjelenhet…

1 Like

Mint az anyósom :smiley:
Nekem is lenne egy kérdésem. Hónapok óta nem ad 4*-os asc materialst az Alkashards (gondolom másnál is így van). Egyre több hős is van. Ha már ilyen ritkán jön, akkor nem tervezik emelni (legalább) az emblémák számát?

1 Like

Csak hogy a Quest-et várod… Az anyóst meg nem biztos :smiley:

Sajnos a Alkashard-os kérdésedről nincs információm.
Mióta használom eddig én talán csak 1x kaptam belőle 4 csillagos itemet :smiley:
Mondjuk most éppen fejlesztem 10-es szintre… :smiley:
Így kb 1-1.5 hónap most kiesett.

1 Like

Szívesen kipróbálnám én is, de nekem azt írja a google play, hogy az az országodban nem elérhető.