Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 1)

Elena C-t gondoltam tanknak, de ő egy manónak 3 csempe. Viszont ha Alexandrin betölt akkor szinte minden második kék csempe missel, az meg elég időt adhat, hogy be töltsön. Bár Alexandrin sem gyors, de őt sokkal kisebb kockázatát lehet betölteni, ha épp nem jönnek a csempék, mint Elenát.

Tegnap este nekiláttunk javítani az eventen az eredményeinken. Családi programnak ideális volt, két gyerekkel már nem diszkózhatunk :). Feleségem és én is elhasználtunk két flaskát, ma reggel is nyomattuk. Egyetlen egy coinos láda sem jött! Van valami bug?

Elena nagyobb szinten már nem ellenfél, olyan kevés a def és az élet, hogy hamar kipukkan. Ha már hónap hőse, akkor miért nem tank és körülötte pirosak? A teóriádat így talán jobban teljesíti.

1 Like

Nekem adogat időnként ládákat…

1 Like

Mindegy is, mert 5*-os lesz a tournament :grin:

Ja, láttam :). Isteni megérzés lehetett, hogy kivártam. Erre jött a rácsodálkozás és újratervezés :slight_smile:

Ja, változás történt, elvileg 4 csillagos lett volna ugyanilyen megkötésekkel.

@Alkaiosz Little John-t úgy, hogy a sima (azaz nem kosztümös) változata kapjon minden sebzést. 891-es dmg lett a vége. Pirosak közül Scarletre biztos nem áldoznék bogyót. Sebzése nagyon kemény, de az csak eventen számít, amúgy pedig olyan papír, hogy nem igazán használható effektíven sehol másutt. Első számú piros 4* bogyóra Cillian, második pedig Colen. :+1:

@MZs azokból van egy pár. Megpróbálom majd kigyűjteni, s küldök be screenshotokat, vagy az is lehet még egy táblázatot is készítek és vidi… :thinking:

@Mergesmagus cElenát W formációban megérheti középre berakni. Papírnak papír ott is, de csak egy oszlop csempéje éri, s ha betölt, akkor nagyon nagy baj van. Úgy lehet benne fantázia hogy az első sorba rakod Alexandrine-t, de dupla kéket akkor sem raknék. Semmilyen dupla színt nem használnék defensen már, nagyon maximum úgy, hogy a másik a dupla színből hátulra kerüljön W vagy - még jobb - M formációban.

Nekem a mostani tournament rengeteg ládát adott. :smiley:

2 Likes

Szerintetek ki érdemli legjobban még a limit break bogyókat ezek hősök közül igaz Yang Mai még nem maxos de idővel az lesz a másik gond hogy őt csak 10 tudnám jelenleg talentolni mert Skaditol nem akarom elvetni?

Hali

Nekem is ez lenne a kérdésem. Marjana-t kosztümmel megéri limit breakelni?

Utolsó meccs, a hónap hőse akcióban

1 Like

Karnov (dark), Ratatoskr (nature), Jott (ice) hősökön kívül, és a két kimaradt elementhez van-e olyan hős, mint amit a fentiek tudnak speciális képességben.
Arra gondolok, hogy az a három a táblán levő, saját elementhez tartozó pajzsokat plusz támadással látja el, és én nem tudok ilyen fire és holy hőst.

Én Azlart választanám hasonló okokból, mint amiért magamnak is Khagant választottam. Mehet def. teambe, rushon szemtelenül erős és eventeken is első számú. :slight_smile: A másik potenciális, ami szóba jöhet az Emilio (amennyiben defed állandó részét képezi). Viszont ő nem nyer annyit vele, mint Azlar. Többi nem igazán esélyes.

@bea szia! Abszolút.

@Alkaiosz az jajj, de nagyon beteg! :smiley: S még lehet hozza is egyedül a meccset, ha nem potyognak el egyik szélen a molyok. :slight_smile:

@safranek most jött a havi kék, ugyebár (nem tudom, szándékosan hagytad e ki), illetve hamarosan jön S4-el egy nagyon erős piros csempeváltó. Utána már csak sárga fog hiányozni.

2 Likes

Köszönöm. Félig szándékosan maradt ki, mert naturális támadás növekedésben gondolkodtam, az kritikust ad, ami alighanem összességben valahova oda fog kijönni, de mégis sikerült kifelejtenem.

A hamarosan érkezővel kapcsolatban szeretném megkérdezni a nevét.

Még egyszer veri danke.

"Zenobia – Beta Info & Stats (extremely likely to change)

Rarity: Legendary/5*
Gender: Female
Power: 826

Attack: 846
Defense: 776
HP: 1347

Class: Monk
Element: :fire: Fire (Red)

Ability: Increase Buff Duration – Duration of the first 3 buffs this hero receives from special skills is increased by 1 turn.

Mana Speed: Average

Special Skill: Dual Sting

  • Deals 320% damage to the enemies on the edges of the enemy formation. If there is only one enemy alive, the damage is doubled.
  • Alters the power of Fire shields on the board. When an attacking hero casts the special, shields are enhanced with +64% attack. When a defending hero casts the special, shields are weakenex with -57% attack."
1 Like

@safranek ha érdekel, akkor magyar leírása meg ennyi.
(@Kerberusz az angol leírásod még az első nerf előtti, de még az osztály is változott)

Egyébként 50-50% hogy Zenobia jön, mert jöhet Xnolphod is, aki a lila csempéket manipulálja mana tötlésre:

4 Likes

Csak az ismertetés miatt copyztam, amit találtam. :slight_smile: A lényeg, hogy Zenobiával lehet majd kimaxolni a zöld titánt. Így is embertelen sebzést ki lehet tolni rá cMarjanával, de még, ha megszerezik Zenobiát páran… uhh!
S ez a lila?! Dzsízasz! Nagyon kemény! Tanknak, középütt, average healer egy ötödnyi instant mana töltéssel… Szóval, ha elsül egyszer, már mintha gyors lenne. Közben az ellen liláját fékezi keményen.
Pár jó kis szinergiát is el tudok vele képzelni. Egy Toxicandra / Ariel + Xnolphod + Chakkoszrott kombó. :smiley: Jó sok extra manna! Jöhet!

2 Likes

Mondjuk ugye csak a lila csempék töltenek gyorsabban a lila csempékkel, de a +20% manát megkapja mindenki.

De ha feltesszük, hogy 1 lila hős manája 0-án van, amikor elsütöd, akkor:

  • Egy nagyon lassú lila hős 8 csempés lehet (7.88 egészen pontosan) mana troop / talent nélkül
  • Egy lassú lila hős minimális mana troop-pal / talenttel 7 csempés lehet (7.007 pontosan mana troop/talent nélkül)
  • Egy közepes lila hős 6 csempés lehet (5.83 pontosan) mana troop / talent nélkül
  • Egy gyors lila hős 5 csempés lehet (4.67 pontosan) mana troop / talent nélkül
  • Egy nagyon gyors lila hős (vagy rush war / trournament minden lila hőse) 4 csempés lehet (3.79 pontosan) mana troop / talent nélkül
  • Lila Ninják 1x töltése: 3 csempe (2.92 pontosan), 2x-es töltése 6 csempe (5.84 pontosan), 3x töltése: 9 csempe (8.75 pontosan) mana troop / talent nélkül
  • Lila Magic hősök: 1x töltése: 4 csempe (3.27 pontosan), 2x töltése 8 csempe (7.29 pontosan) mana troop / talent nélkül

Ezek egy része tovább gyorsítható mana troop-pal / talent-tel, illetve feltételezem hogy van elég lila csempe ami el van varázsolva Xnolphod által.

4 Likes

Hamar kifulladt ez a Mythic Titán. Eleinte tetszett, jó ötletnek találtam, de sokkal többet ki lehetett volna hozni belőle. Belefulladt az egyszerűségbe.

A jelmondata mától: No Scroll of Alteration, no party

1 Like

Ha! :smiley: Pont ezen gondolkodtam munkába menet, hogy annyira gáz, önkényes és fantáziátlan. Annyi milliószor jobb, érdekesebb, kreatívabb ötletem lenne. :slight_smile:
Kettőször ütöttem meg eddig pár perccel ezelőtt. Egy ütés egyéni top1%, a második ütéssel már kollektív is 5%. Nem is nagyon fogom többször úgy néz ki. :slight_smile:

3 Likes