Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 1)

Úgy néz ki igen, illetve ezentúl 4 hetente fognak az eventek ismétlődni.
(Kivéve a Tavern of Legends / Ninja Tower amik 8 hetente fognak egymást felváltva fognak ismétlődni)
Szóval simán lehet egy eventből akár kettő is egy hónapban.

4 Likes

Jól érzem, hogy ez a tournament a legnehezebb? Itt a védők vannak inkább előnyben, ami azért nem túl racionális, hiszen a pontok nagyobb részét pont hogy a támadásból szerezzük.

Hát, úgy mondanán ez a leginkább hős függő tournament, de alapból sokkal előnyösebb helyzetben vannak a védők minden más módhoz képest, igen. :slight_smile:

Itt egyelőre jó! :smiley:

8 Likes

Jobb későn mint soha, megérkezett a Season 4 első 9 provinciája a Bétába, valamint 3 új hős:

5 csillagos:

Garjammal (5 csillagos zöld hős - gyors mana töltésű)

  • Erősség: 807
  • Támadás: 791
  • Védelem: 774
  • Életerő: 1349
  • Osztály: Barbarian
  • Természetes képessége: Az első 3 alkalommal a kapott debuff-ok 1 körrel kevesebb ideig tart.
  • Speciális képessége:
    • 430% támadás a célpontra
    • Saját maga 675 életerő regenerálódik 3 kör alatt. A hátralévő körök száma visszaáll 3-ra, hogy ha eltalálják sebzéssel járó speciális képességekkel a hőst.

Russula (5 csillagos kék hős - nagyon gyors mana töltésű)

  • Erősség: 807
  • Támadás: 793
  • Védelem: 782
  • Életerő: 1328
  • Osztály: Rogue
  • Természetes képessége: 20%-ról indul a manája a csata megkezdésekor (szóval a megfelelő mana troop-pal 5 csempés az első ütése)
  • Speciális képessége:
    • 280% sebzés a célpontra
    • A hős “elrejződködik” 2 körre, ami alatt nem kaphat debuff-okat és stack-eket, viszont kaphat sebzést, de annak hatása 30%-kal kevesebb. Ez a hatás nem távolítható el.
    • Miután előbújik, akkoe 277 pontnyit sebez minden ellenfélre, amelyik használta a speciális képességeit azon idő alatt, amikor rejtőzködött.

3 csillagos:

Vollermork (3 csillagos piros hős - lassú mana töltésű)

  • Erősség: 478
  • Támadás: 476
  • Védelem: 514
  • Életerő: 738
  • Osztáy: Paladin
  • Természetes képessége: (még nem tudni, mert nincs neki beállítva, gondolom hiba)
  • Speciális képessége:
    • Minden ellenfél kap egy Prazitát, ami körönként 32%-ot sebez.
    • A parazita elnyeli a gyógyítást, és csak akkor tűnik el, ha már 16%-nyi gyógyítást elnyelt már az adott hős maximális életerejéhez képest.
7 Likes

Információk a portálról:

  • Season 1 hősök:
    • 3 csillagos hős: 19.6%
    • 4 csillagos season 1 hős: 11.9%
    • 5 csillagos season 1 hős: 0.9%
  • Season 4 hősök:
    • 3 csillagos hős: 51.4%
    • 4 csillagos hős: 14.6%
    • Kiemelt 5 csillagos hős: 0.6%
    • Nem kiemelt 5 csillagos hős: 1%
  • Havi hős: 1.3%

(Halottam pletykákat arról, hogy lehet a valhalla forever portál esélyei is változnak a korábban általam írthoz képest, és gondolom ugyanezekre. Így már 0.2% esély lenne egy kiemelt Season3 hősre, és 0.076% esély lenne egy nem kiemelt hősre. Szóval lenne értelme a kiemelésnek)

3 kiemelt hős van (most a Bétában éppen: Prof. Lindenbrock, Dr. Moreau, Phileas Fogg)

6 Likes

Köszi az infókat PlayForFun!

Ez a két ötcsillagos elég durvának tűnik…
Október óta gyűjtöm a gemeket (F2P), lehet, rápróbálok. :slight_smile:

2 Likes

Információk a játékmenetről:
Minden pályán van több Biome Effect.
36 provincia van úgy, mint a Valhalla-ban amik 7 területen helyezkednek el egymás után kigyózva lefele…

  • Az első 5 provincia az alábbiakkal:

    • Minden 5. körben az összes sárga hős +50% támadást kap 4 körre
    • Minden 5. körben az összes lila hős -50% pontosságot kap 4 körre
    • Minden ellenfél immunis a pontatlanság debuff-okra
  • A következő 6 provincia az alábbiakkal:

    • Minden 5. körben az összes zöld hős speciális képességének az ereje a duplája 4 körig
    • Minden 5. körben az összes piros hős mana generálás 50%-kal csökken 4 körre
    • Minden ellenfél immunis a mérgezésre
3 Likes

Nincs mit.
Én sem költök már gemeket a következő hónapig :slight_smile:

Az új 3 csillagos is durvának tűnik. Ha úgy működik ahogy gondolom, akkor Bloody Battle tournament-en durva lesz. Ha elsütöd, akkor körönként kb 50-et sebez minden ellenfélre, és mivel nem tudnak gyógyulni az ellenfelek, ezért szerintem kb örökre rajtuk marad a parazita, amíg legkésőbb 10-14 körön belül megnyered a mérkőzést :slight_smile:

Közben megtudtam, hogy minion-ként viselkedik tehát ha megidézed, akkor leesik egy minion az ellenfélről, és bekerül ez oda, és 3 újabb minion idézéssel eltávolíthatod, de még így sem rossz, mert 1 minion eltávolítása szép “extra sebzést” jelenthet :slight_smile:

2 Likes

Mamma mia. El leszek tiporva… Összegyűjtöttem ugyan egy kupac gemet, de nem bízom a szerencsémben.

Köszi a híreket :upside_down_face:!

1 Like

Eddig egy 10-es pull-t toltam a Bétában. Jött 3 db az új Season 4 három csillagos hősből plusz 1-1 másik 3 Season 4 három csillagosból míg a többi Season 1-es szemét volt :smiley:

Szóval a szerencse hiányáról én is tudok beszélni.
Eddig egyetlen Season 2, Season 3 vagy event hős sem esett a játékban :smiley:
Csak havi hősből van pár.

Eddig egy 10-es pull-t toltam a Bétában. Jött 4 db az új Season 4 három csillagos hősből plusz 1-1 másik 3 három csillagosból a többi Season1 szemét volt :smiley:

Szóval a szerencse hiányáról én is tudok beszélni.
Eddig egyetlen Season 2, Season 3 vagy event hős sem esett a játékban :smiley:
Csak havi hősből van pár.

Te is beta teszter lettél végül?

1 Like

Beadta a kis kopaszt, de a végén nincs coin!! Megint bug van?? :thinking: :rage:

És nem is tudtam hogy már ilyeneket is dob!! :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes:

Nem bug. Több dolog közül csak egyet dob :frowning: (coin, embléma, erőforrás csomag, …)

Igen, december közepétől :slight_smile:

2 Likes

Hát! Nem tudom ez is nem inkább sz*patás-e, mint hogy jó hír! Nyersanyag végül is jön magától. A sonka még csak-csak, de a vas egy adott pont után teljes mértékben felesleges, erre mit ad:

Szóval nekem több, mint nem szimpi… Az embléméval még ki lennék békülve, de így… gáz.
Csak az érdekesség kedvéért, jelenleg 10 millió kavicsom van raktárom, ami soha, de soha nem fog elhasználódni, s egyre csak gyűlik. Még ha legalább át lehetne konvertálni sonkává, de nem, ááá!
Hja és úgy, hogy naponta eltolok 1-1 milliót valami itemek gyártására kvázi feleslegesen, hogy még se torlasszam ennyire már.

Jól tippeltem :slight_smile:
Egy staff tag megerősítette, hogy Bloddy Battle tournamenten valóban csak minion idézéssel lehet leszedni majd a parazitát, ami mivel “minion”-szerű, akár 3 is lehet minden ellenfélen.

Fentebb elfelejtettem írni, hogy természetesen a Season 4-nek is lesz saját coin-ja: Unwild Coin, amiből szintén 100 db 1 pull.
Gem költség: 350 / 1 pull, 300 / 10 pull, 8400 / 30 pull
És természetesen itt is van ládika.
Egy pálya normál módon 6 WE, hard-on 10 (ez utóbbi a 9. provinciától 11 lesz)

2 Likes

Hát igen, fix coin-nak jobban örülnék én is :slight_smile:

1 Like

Sziasztok! 7flaskával kimerítettem a napi gnóm lehetőséget: 40coin 16emblema 300k vas tároló 50k hús tároló 7dragon bone 12meteor 26orachulum 10deszka 9gyökér nem vagyok megelégedve , atlantis jobban dobál …

3 Likes

Gratulálok, a felvételhez :slight_smile:

1 Like

Most nem panaszkodom. Megjött Ureaus, és vele együtt a második Fenrir.
De nem is csak ezért írok (dehogynem, mint a viccben, mindenkinek elmondom).
A warban kék a csapat tankja. Eddig maszkos Boril volt, de cserélném Glendára. Talentolhatom tanknak, v pazarlás?

1 Like