Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 1)

Megérkeztek az első változások a karácsonyi hősökhöz.
A Family bónusz is változott.
2 hősnél 2% helyett 5%-kal növekszik a minion-ok életereje és támadása.
3 hősnél 5% helyett 10%-kal növekszik a minion-ok életereje és támadása.

Krampus:

  • A Taunt és a védelem növelési képessége mostantól nem távolítható el.
  • A védelme a kezdeti 44% után már csak 10%-kal növekszik 10% helyett ütésenként

Carol:

  • Az ajándék bomba az eddig 405-ös sebzés illetve a szomszédokra kiosztott 202 sebzés helyett egységesen 312 sebzést oszt ki mind3 ellenfélre.

Frosty:

  • Mostantól nem +30% védelmet kap minden szövetséges 3 körre hanem egy egyszeri +32% gyógyítást

Ezeket mind beírtam fentebbre is.

Krampus így egyre érdekesebb lett :slight_smile:

A Karácsonyi eventen szintenként 20 helyett 24 pálya lesz így összesen 60 helyett 72 pályát kell teljesíteni (ebben eltér az összes többi szezonális eventtől).ű
Viszont 1 helyett 2 db négy csillagos felemelkedés tárgyat fog adni.
A Morlovia legnehezebb fokozatának utolsó pályája ad 1 Tabard-ot.
Míg a karácsoniy event legnehezebb fokozatának a 12 pályája ad egy “Farsight Telescope”-ot, míg az utolsó pálya egy “Mystic Ring”-et.

3 Likes

Úgy gondolom a régi, alap hősökre kell az a kosztüm. Ha van, akkor Magni gondolkodás néllkül, de ha nincs, akkor ők nem játszanank. Marad hát Lepus és Fenrir. Itt kérdés, hogy tudnád e valamelyiket talentolni, ha igen, azt húzd. Ha teljesen mindegy, akkor Lepust jobbnak tartják, mert bár Fenrir tud erősebb lenni, de csak az esetek 50%-ban. Nem mindegy, hogy ellennek mennyi HP-ja van. Ezzel szemben Lepus konzisztens, mindig odapörköl. A negatív buffja sem számít igazán, mert legtöbbször bőven elég, ha egyszer, jó időben odacsap. No meg bizonyos herokkal ki is lehet azt a debuffot védeni.

@Ohtarlin hehe, hajrá! :wink:

@PlayForFun Jézus Március. Eltávolíthatatlan taunt? Az de beteg már. Arra lennék még kíváncsi, hogy a pluf def. a végtelenségig növekedhet ezek szerint, ha nem közölnek semmi megkötést rá?

1 Like

Hát igen a taunt így érdekes.
Jó kérdés, és vajon minden becsapódó csempe 1 ütésnek számít, mert akkor egy csempe zuhatag után eléggé felhízhat a védelem…
Rákérdeztem. Majd ha lesz válasz megírom :slight_smile:

1 Like

Köszi, Magni kosztüm nincs, Lepust és Fenrirt is tudnám talentolni, de akkor inkább legyen Lepus, aki a teleszkopot kapja majd. Na, és ez a kérdés fennáll piorsaknal is, ki kapja majd a gyűrűt? A jelöltek, Jean Francois, Marjana, Baldur! Bár a balduros videodat látva asszem ez nem kérdés! :wink:

1 Like

Eltávolithatatlan taunt szerintem nem reális. Így is nagy szopatás, hátha még le sem lehet szedni! :grimacing: Nem nagyon lenne ellene esély. Meg kb mindenki ellen kell egy ellenszer még ha egy két hősnek is. De erre nem lenne semmi!
Letesztelik aztán vissza lesz az állítva!! :wink:

Sziasztok!
Lenne egy nem túl okos kérdésem: Van rá valami értelmes mód,hogy a jelenlegi karakterem mellé csináljak egy másikat,ugyan azon a telefonon? Mondjuk anélkül,hogy ne vesszen el mindenem és még az is csodás lenne,ha az új karin,a jelenlegi bankártya adatokkal megtudnám venni a valort meg a vipet.Többet nem tervezek.
Előre is köszi,ha valaki esetleg tudna segíteni :slight_smile:

Több mint valószínű, hogy ugyan úgy működik mint Namahage/Brienne/Athena/Black Knight és társaik az on-hit mechanikákkal, van limit csak elfelejtik írni

Elkezdtek ékezni az öt csillagos Goblin ládák.
Az eddigi tapasztalatok alapján ezeket dobják az egyes láda típusok:

Tárgy típus Normál láda (3 :star:) Epic láda (4 :star:) Legendary láda (5 :star:)
Embléma - 5x - 50x - 100x
Loot Ticket - 10x - 30x
Flaska - 3x World Energy
- 3x Raid Energy
- 3x World Energy
- 3x Raid Energy
- 3x Titan Energy
- 5x World Energy
- 5x Raid Energy
- 5x Titan Energy
Troop-ok - 2x 3*
Trainer hősök - 2x 3* - 5x 3* - 5x 4*
Summon tokenek - 2x Silver Tokens
- 2x Costume Keys
- 5x Challenge Coins
- 50x Atlantis Coins
- 50x Valhalla Coins
- 50x Legends Coins
- 1x EHT
- 2x ETT
- 5x Costume Keys
- 10x Challenge Coins
- 100x Atlantis Coins
- 100x Valhalla Coins
- 100x Legends Coins
- 3x EHT
- 5x ETT
- 15x Costume Keys
- 30x Challenge Coins
- 300x Atlantis Coins
- 300x Valhalla Coins
- 300x Legends Coins
Harci eszköz - 3x 5* eszköz
- 5x 4* eszköz
- 5x 3* eszköz
- 5x 5* eszköz
Felemelkedés tárgy - 1x 3* tárgy
(pl: Compass)
- 1x 4* tárgy
(pl. Darts)
2 Likes

Legfeljebb annyi, hogy hamarosan jön Marjana kosztüm, ami nem kicsit lesz pöpec. :slight_smile: De ha már van Baldur, én foglalkoznék vele. :wink:

@B055slayer durván hangzik szó se róla, de azért nem vennék rá mérget, hogy nem fogják kidobni így. Elvégre a defet lehet dispellezni, át lehet fordítani negatív defbe, ebből következően le is lehet nukolni, ami Lovagról nem mondható el, ha háromszor sebzel kerek 1-et (amennyiben nem tudod dispellezni). Plusz lovag minden csapattársra dob kemény extra sebzést. Meglátjuk, nagyon kíváncsi vagyok!

@Poki ezzel a kérdéssel soha nem foglalkoztam.

@Csoki hááát! Próbáltam (most) tesztelgetni Namahaget, hogy mégis van-e limit. Egy közönséges mérkőzésen nagyjából 5 ütést tud bekapni, addig simán stackel. Defnél olyan kari meg nincs, ahol ne lenne feltüntetve a limit eddig. S ha azt is veszem, hogy Lovag tudja negálni teljes mértékben a sebzést, akkor akár stackelhet is akármeddig a plus def., nem szürreálisabb a történet.

2 Likes

Szia @Poki !

A játék lehetőséget nyújt arra, hogy 1 készüléken eltérő google fiókokkal több karakterrel játsz, de nem vállalnak semmilyen garanciát az ebből eredő esetleges problémákra.
(Célszerű esetleg lementened képernyő felvételekkel az egyes google fiókokhoz tartozó karaktered azonosító számát (account#, ami a Menu / Options / About-nál látszik)

Elvileg az Options / Sign out -tal ki tudsz jelentkezni az akutális karakteredből.
Majd ezután a Sign In-re kattintva a feljövő Google play games-ben hozzá tudsz adni 1 új karaktert az “Add another account” opciót választva, ahova be kell gépelned egy másik google fiók felhasználó nevét és jelszavát.
Ha már van a több fiókod hozzáadva, akkor elvileg itt látszódnak, és a sign out/in-nel tudsz átjelentkezni egyikből a másikba.

Figyelni kell viszont arra, hogy egy fiókba mindig legyél bejelentkezve, mert ha nem vagy bejelentkezve, akkor elveszhetnek az előző bejelentkezés óta történt változások (haladás a pályákkal, hősök, stb…)

1 Like

@Kerberusz Marjana megállt 3/70-en, probalgattam Baldurt és nagyon megtetszett a karakter, fel boostolja a többieket, majd randomba sebzi az ellent, szuper! Sztem most power levél lesz és Baldur lesz az elsődleges hős akivel foglalkozni fogok!

2 Likes

Ránéztem én is, egy körre elvittem Namahagét, Wilburt mellé raktam egy AoE boss szinten és 145%-nál megállt az attack buffja, ami 5 stack, pedig kb 8 ütést kapott alatta, de a béta topicban az egyik moderátor letesztelte ezt a kérdést és krampusz def buffja is úgy tűnik hogy 5x stackelhető, link lent a posthoz.

Beta topic post

3 Likes

Szuper!! Működött,nagyon szépen köszönöm! :slight_smile:

1 Like

Sziasztok szerintettek hol érdemesebb ellőni a epic hero tokeneket Halowen vagy Karacsonyi eventen?

Egy másik teszelőre is rákerdeztem, és ő is azt mondta, hogy +94%-nál megáll a defense Krampus-nál.

2 Likes

Szia Kerberusz. Sifet szoktad használni? Ha igen, milyen területen? :slight_smile:

Szia! Én nagyon megszerettem őt! Jelenleg vele tankolok, majd ha jön a 3+2-es felállás, akkor lesz az igazi, oda szeretném már nagyon berakni. Raid offensen is nagyon pöpec, durván jól véd hármat, lényegében countereli ezen háromnak Telluria mana lassítását, míg sajátjait gyorsítja. Fontos, hogy azon ritka karakterek közé tartozik, akik mindhárom tournamenten egyaránt bevethetők, sőt, kiemelkedően!
Amikor kaptam őt, ráadásul rögtön kettőt belőle, mikor nem is szerettem volna, csalódott voltam, de azt kell mondjam, hogy eddigi legpozitívabb csalódásom! :slight_smile:

3 Likes

Na, hat nekem egyre jobban tetszik Baldur! Probalgattam, farmolas közben aztán eljátszottam egyelőre a gondolattal, h mit tud véghez vinni, ha melle teszek egy wukong, wilbur, kosztümös rigard triót! Asszem komoly pusztításra képes, valamint irtó vicces, h randomba lovi az ellent! Asszem új kedvenc hős van születőben!

3 Likes

Toto…come back! We miss you.

Ennek örülök! Talán a legjobb érzés a játékban, mikor egy (két) frissítésnek vagy isteni sugallatnak köszönhetően az ember ráébred, hogy egy prémium hőse, ami addig porosodott, kifejezetten hasznos tud lenni. :slight_smile:

1 Like