Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 1)

A Ninja Troop-ok is változtak Mana generálás növelés helyett Bypass lesz.
Illetve a troop-okat is elnevezték.

Illetve a Ninja Hősök ellenfélként nem mindig sülnek 1x mana feltöltés után, hanem várhatnak 2x vagy 3x töltésig,

1 Like

Oh, no ez a troop változás érdekes, viszont így nem kell várni. :slight_smile:

Jaja, így már kevésbé érdekesek…

Módosították a PoV kezdési idejét a játékon belül elérhető információ alapján már jövő hét hétfőn kezdődik…

2 Likes

Mégis lett változás rajta :slight_smile:
Eddig támadott majd levette a buff-okat minden mana töltésnél.
Mostantól leveszi a buff-okat, majd támad.

Így sokkal hasznosabb, mert nem üt vissza rád a counter-attack illetve a védelem növelést is leszedi az ellenfélről mielőtt ütne.

Illetve a támadása 716-ra növekszik 692-ről.

1 Like

Sokan panaszkodtak, hogy a hétvégén sokkal erősebb vagy gyengébb csapatot kaptak a war-ban.
Kiderült, hogy miért volt ez.
A hétvégén szövetségek felénél egy új war ellenfél kereső algoritmust próbáltak ki, ami nem sült el túl jól.
A mostani hétvégén egy másik új algoritmust fognak tesztelni.
Reméljük ez az algoritmus már jobb lesz…

1 Like

Koszonom, gondoltam is mikor valaszoltam a bug forumon hogy valami valtozas volt benne, nagyon ferresorsolt minket is, meg mindig sajnalom szegeny koreaiakat - biztos nem elveztek a vereseget (na meg mi sem a kihivasmentes warozast)

Azért ne lödd el öket! Szerintem fog az még változni! :wink:

Gondolom visszafelé már nem fogják változtatni, s nekem mindenképp mannás troopot kell fejlesztenem, úgyhogy még várok cseppet, de nem a ninjásokra. :slight_smile: Elkezdtem Hero Academyben is fejleszteni a 3* troopokat. Elérem a 100 darab truppot, epic troop tokenekkel együtt, aztán készül a vidi. :smiley:

4 Likes

Pont ez az én dilemmám tárgya is. 79 troop tokennel, gondoltam már megvárom a ninja troopokat, végül is nem sürgős és akkor csak nagyobb eséllyel indulok egy “manásért”. A mostani állapot viszont rontana azon. Pár napot várok én is, hátha véglegesedik a béta.

2 Likes

Igen, jelenlegi állapotban valóban csökkenne a mana troop-ok húzásának az esélye.
Mondjuk azt is meg lehet érteni, hogy változott a Ninja troop típusa, mert a korábbi állapotban kb két hasonló troop lenne a portálban.
Szóval szerintem jó eséllyel nem fognak a Ninja troop-ok visszaváltozni mana troop-pá :frowning:

Szerintem azért kellene visszakozniuk (vagy legalábbis átgondolniuk) , mivel ennek a bypass-nak nincs , vagy én legalábbis nem látom értelmét. Ahogy a ranger classnál, úgy itt is a támadott hősnek rendelkeznie kell counterrel, vagy deff növeléssel ahhoz, hogy egyáltalán hasznos lehessen, valamilyen minimális eséllyel, 15%-kkal. Ezek viszont nagyon ritka esetek, kevés az a hős aki ezek valamelyikét biztosítja és még ha össze is futnék egy ilyennel, akkor sem kockáztatnám meg bypassolni a repostot, amikor debuffolhatom is.

1 Like

Új információk a Ninja Tower-ről:

  • A Tower Energy nem 2.1 óránként töltődik egyet, hanem 21 óránként megy fel 10-re. (Hasonló módon, mint ahogy a Tournament zászlók mennek vissza 5-re minden reggel)
  • Az áldásokat nem 5 hanem 3 pályánként lehet választani
  • Mielőtt bemennél egy pályára már láthatod, hogy mik lesznek az szörnyek és a kik a boss-ok és láthatod, hogy milyen “Deadly Chamber Effect”-ek vannak (“Halálos kamra hatás”, jobb nem jutott most az eszembe, majd talán @Kerberusz talál rá jobb elnevezést :slight_smile: ), ami egy újdonság a mostani Béta verzióban.

“Deadly Chamber Effect”-ből 3 féle van:

  • Mérgező pára (Toxic Vapour):
    • x db életerőt veszít minden hősöd y kör alatt
  • Gyorsuló idő (Erratic Time):
    • A hősök által kiosztott buff vagy debuff x körrel kevesebbet hat, de 1 körig legalább hatnak
  • Törékeny padló (Fragile Floor):
    • A szokásosnál x-szel kevesebb item-et tudsz magaddal vinni, de legalább 1-et.

A x és y a pályák előre haladtál emelkednek az alábbiak szerint:

Pályák Toxic Vapor Erratic Time Fragile Floor
1 - 5 - - -
6 - 10 50 sebzés 3 körönként - -
11 - 15 " 1 körrel rövid az idő -
16 - 20 " " 1 elemmel kevesebbet vihetsz
21 - 25 75 sebzés 3 körönként " "
26 - 30 " 2 körrel rövid az idő "
31 - 35 " " 2 elemmel kevesebbet vihetsz
35 - 40 100 sebzés 3 körönként " "
41 - 45 " 3 körrel rövid az idő "
46 - 50 " " 3 elemmel kevesebbet vihetsz

A " azt jelenti, hogy azonos a felette lévővel.
Szóval szépen összeadódnak a dolgok, és a 16-20 pályák között már kapsz 3 körönként sebzést, a debuff/buff hatások 1 körrel csökkennek, és már itemekből is eggyel kevesebbet vihetsz,és a későbbi pályákon már csak a számok növekednek.

3 Likes

Sziasztok,

Mit gondoltok, szerintetek hiba, hogyha Lady Loki missel? Értelmezésem szerint előbb leveszi magáról, -így onnantól rá már nem gyakorol hatást- majd visszaküldi, bár ez a “képesség” egy sorban jelenik meg, így ezt lehet csak bele szeretném magyarázni.

Köszönöm

Változtak picit a Ninja troop-ok:
2%-kal több életerőt és védelmet adnak már az 1. szinttől kezdve, és ez növekszik úgy,mint eddig. Szóval a végén 2%-kal lesz mindkettő több mint korábban.

A Ninja Family bónusz változott.
2 hős után az 5%-os esély a counter-attack-ra már csak 60%-os lesz 105% helyett
3 hős után az eddigi 15% esély 10%-ra csökken az elhárításra (dodge) és a counter attackra, ami 115% helyett csak 90% lesz.

Cobalt is változott:
Az eredeti 788-as támadás most 801-re változik
Az eredeti 1406-os életerő 1435-re változik.
Minden mana töltésnél az ütés mértéke 10%-kal csökkent.
Azaz 1x-esnél 270% helyett 260% lesz.
2x-esnél 320% helyett 310% lesz.
3x-esnél 370% helyett 360% lesz.

Rákukkantottam a truppókra. Érdekes! Jómagam a bónusz healt semmire nem tartom, főleg egy olyan troop esetében, ami azzal szeretne kitűnni, hogy óriási nagy sebzést ad, mivel egyáltalán nincs azzal szinergiában. A bypass kapcsán, pedig abszolút osztom @flafla gondolatait. Órákkal azelőtt gondoltam ezt jómagam, hogy majd vidiben, kifejtem.
Szóval nagyobb sebzés ide vagy oda, végeredményben egyáltalán nem éri meg, szerintem.

Ja, szerinte se :frowning:
Ha indul a POV a jövő héten, és lesz summon küldetés, akkor el is tolom az epic troop tokenjem nagy részét.
Hátha kapok végre 4 csillagos lila troop-ot… mert azt még nem sikerült beszereznem :frowning:

Várjuk a vidit :slight_smile:
A mai Bera-s is jó lett :slight_smile:

2 Likes

Egy újabb egész jóra sikerült tournament! :slight_smile: Többnyire ezzel a támadó csapattal. Meg kell hagynom, hogy eddig Siffel tévedtem legnagyobbat, s csalódtam pozitív értelemben - ha még nem mondtam volna. :smiley:

3 Likes

Már említetted valamelyik videódban :slight_smile: szerintem a Valhalla felemelkedikben.

Grat :slight_smile:

1 Like

@Kerberusz
Szia előre is köszönjük a videókat.
Ha tudnal 1 tanáccsal szolgálni jelenlegi war defensem (Malosi+7,Rigard+12,Telluria+6,Vela+7,Jean F.+3)
Ide kit volna job be tenem Sifet vagy Posedion és kb ki helyére?