Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 1)

Hogyne láttam volna! És rendkívül izgalmas! :slight_smile: Hamarosan jelentkezem vele.

Sziasztok!

Valaki meg tudja nekem magyarázni, hogy ebben a hónapban summonoltam 96-ot és nem, hogy Evely de még 1 db 5 csillagos hero sem esett…

Az egész éves van meg.
Akkor szuper köszi

Tudom, hogy ez nem vigasztal, de ilyen a random. Ezért fontos, hogy az ember ne költsön többet, mint amit a költségvetésed enged - kész gutaütés ha semmi sem jön ki a gyerekek ebédpénzéből. :wink:

1 Like

Hja, akkor a sima havit kéne befizetned valószínűleg, s megjelenne a másik is. Legalábbis elméletben így működik. :slight_smile:

Ha csak az ebédpénz menne rá… :slight_smile:

Igazad van, nem is a pénzen bánkódik az ember hanem azon, h nem halad előre… Sajnos nincsen zöldből normális herom ezért is kellene nagyon Evely, na de mindegy is majd talán Atlantisnál megajándékoz a játék!
Üdv Efdé

Az pech, sajnálom, de csak jön hamarosan, plusz told keményen TC20-at. Lianna mindig jól jön, plusz ott van Tarlak, aki jöhet, sőt, Ariel és Poseidon mellett 3. hősként zöld színű jön fog jönni harmadikként. :wink:

1 Like

Szia Kerberusz!

Nagyon örülök,h harcolsz a magyarokért és remélem össze is jön majd a magyarosítás!
Végignéztem az összes videódat és sokat tanultam belőle, remélem még jó sok csinálsz…
Csak így tovább!
Üdv Efdé

1 Like

Helló! Kezdem a komplikációkkal. Nemes egyszerűséggel megfeledkeztem róla, hogy Avalonról már elmondtam, amit (nincs mese, öregszem én is), a videó végén pedig bizonyítani szerettem volna, hogy készül az anyag AW-s vidihez, amikor is kidobott a program - szóval ezt nem szabad csinálnom a jövőben. :smiley:
Ezektől az apróságoktól tekintsetek el, kérlek.

Amiről pedig szó esik:

  • Avalon (megint) :smiley:
  • új defense team és def. teamek nagy általánosságban (@BosziMuci)
  • megfigyelések (összeesküvés elmélet) nyersanyagokat és troopokat illetően (@BorsMenta)
  • februári 3. Atlantis hullám és hősei
  • hogyan öljünk titant (képes segítség) (@Isti
  • éééés a várva várt 2019-es újdonságok fordítása, elmélkedés

Szóval, ami a videó végéről lemaradt az az, hogy készülnek az AW-s harcok, amiket majd felhasználok az AW-s videóhoz. Egyelőre sárga és piros elleni küzdelmeket tudtam felvenni - bár a tényeken nem sokat fog változtat, milyen szín ellen küzd valaki.
Illetve készülök egy videóval - azaz valószínűleg több résszel - ami az utamat fogja bemutatni fel a csúcsra. Megpróbáljuk behúzni a Top1-et a global listán. A raid flaskák készen állnak, úgyhogy sikerülnie kell. Természetesen pár percnél tovább nem marad ott az ember, ha el is éri, úgyhogy ez csak egy személyes achievement próbál lenni részemről, hogy elmondhassam, ez is megvolt. :slight_smile:

4 Likes

Szia!
A videót még nem volt időm megnézni, de gondoltam megmutatom:


Nem kellett hozzá két teljes flaska sem, 7 kimaxolt ötösön van :slight_smile:
Üdv: Bors

3 Likes

Szia! Volna egy kérdésem! VIP-státusz menyit ér? Megéri?

Oh, király, gratu! Igazából én sem szeretném túlmisztifikálni, 6 hitből simán fel szoktam kúszni top100-ba esetenként, úgyhogy csak nem lesz szükség arra a 36 flaskára. :smiley: Mindenesetre karácsonyi időszakban képzeltem el, úgyhogy hamarosan kipróbálom! :slight_smile:
Ronint szoktam látni néha, most Te is meglépted a top1 helyet, azt mondom hajrá skacok! Jézuska előtt, akinek módja van próbálja ki, s töltse fel ide, mire jutott! :wink: Így is inspiráljuk egymást!

Szia! Hát attól függ. Illetve nem is függ attól. Ha a tényeket nézzük, akkor igen, megéri. :smiley:
De úgy mondanám, hogy legjobban addig éri meg, míg ki is használod a 2 építési lehetőséget. Akkor tulajdonképpen kétszer olyan gyorsan tudsz haladni, mint nélküle. A gemek terén pedig (30*30=900) ugyanott vagy, mintha eventkor a dollar dealeket vennéd meg - ami az egyik legjobb ajánlat.

1 Like

Én jelenleg messze vagyok, de már ha kezdeményeztél ilyesmit megpróbálok feljebb mászni. Pár nap múlva meglátjuk.

2 Likes

Csoki!
A képen szereplő hőseim vannak, egy optimális védő csapat összeállításban kérnék segítséget.

Zacs

![image|281x499]

Szia! Én a következő kialakítására törekednék:
Joon, Zimkitha, Aegir, Khiona, Azlar.
Azt hiszem így a legoptimálisabb és leghasznosabb is több szempontból. Üdv

2 Likes

Köszi , kipróbálom , arra fejlesztek akkor.

1 Like

2 Likes


Én is beszállnék akkor már :slight_smile: