Kamrata w roli ducha

To jakieś jaja. Atakowalam ostatni etap legendarny i Kamrat po zabiciu był duchem!!! No ludzie. Udałam 200 diax by zabić i się nie dało!!!

Wypisz błąd w dziale błędów alw najlepiej z filmikiem albo ss bo tak ciężko będzie to udowodnić

No mam filmik ale nie mam jak im wysłać nie mam maila od nich… mam sceny… wysłałam. Ilość czasy trwania filmiku to ok 2 MINUTY… za dlugo

Jest sekcja błędów, opisz że na bossie kamrat był duchem wrzuć dwa zdjęcia i tyle, potwierdzenie błędu widać oni się powinni tym zająć

Użyj strony streamable albo gfycat albo nawet wrzuć filmik na youtube skoro nie mieści się na mailu.

Możesz mi podac linka??? Nie znam sie na tym za bardzo

Nie znam tych stronek mozecue mi p9dac linka dobtych zrodel by moglam wyslac ten filmik

@Agnieszka najprościej to wrzucić filmik na Youtube.com a potem dodać temat tutaj - sekcja błędów na forum.

Juz to zrobiłam dzięki za pomoc

Hej Agnieszka,
Okazało się, że to co Ci się trafili to znany błąd więcej możesz przeczytać o nim tutaj. Było to w październiku, dziwne że jeszcze go nie naprawić. Dopiero dziś na to trafiłem.

1 Like

This topic was automatically closed 30 days after the last reply. New replies are no longer allowed.