Kahraman çağrıları adil mı?

Güç dengesi level ile ilgili olması gerekmez mi? Level olarak senden çok daha aşağıda olupta, kahraman kadrosunun seninkinden iyi ve güçlü olması adil mı?

Tabi ki adil. Level oyunda gecirdigin sureyle birlikte artanbir sey sonucta. Oyunda senden az vakit gecirip senden fazla kahramana sahip olma ihtimali oyunun gelir uretmesindeki tek neden zaten

Benden sonra oyuna başlayıpta, gücü fazla olan oyuncular biliyorum. Oyuna para harcayanların daha iyi Kahraman kadrosuna sahip olduğunu biliyorum.

“Kahraman Çağırıları Adil mi?”

Bence DEĞİL diyorum;
nedenim ise;
1-)tonlarca para basıp her eventte 100 üzeri pull yapan ve sonuçta babayı alan adamlar DOLU!
2-)adam giriyor; 10X pull yapıyor 1 tane HOTM 2-3 tane 5* hero çekiyor eventlerde
3-)adama ayrda 2 tane renkli sandık geliyor bize 2 ayda 1 tane ancak o da ÇÖP çıkıyor mk…!
4-)daha geçen gün mr.spock da youtube de bunla ilgili bir video paylaştı; TEST /BETA server da eventlerde,warda,pvpde,titanlarda bayrak harcayıp savaşmayı açınca ne bord dizilimi çıkıyorsa birebir aynısı sürüm geldiğinde oyuna AYNISI geliyormuş ve bu aylardır hatta yıllardır böyle imiş…düşünebiliyormusunuz patlatmayı milletin yaptığı??
5-)bir çok arkadaşım var,adamlar atlantis valhalla da falan girip 1x pull yapıp hem HOTM ları çeken hemde iyi 5* etkinlik hero çeken…
Ben öyle RASTGELE , ADİL bir sistemi olduğunu düşünmüyorum bunun…
ayrıca son yaptıkları bu telly nerfü,vela nerfü vs ve yaptıkları anormal ZAM yüzünden 1 kuruş para vermem mk oyuna daha! :-1:

Ben şuana kadar hiç para vermedim, zaten şuan çalışmıyorum, yani para verecek durumda değilim. Yaklaşık bir yıldır bu oyunu oynuyorum, tüm etkinlik cagirilarinda en fazla 4* hero geldi. 5* heroyu rüyamda görürüm herhalde:)

15 May 2020 Cum 14:44 tarihinde sanane via Empires & Puzzles Community Forum smallgiantgames@discoursemail.com şunu yazdı:

Tamam neden adil olmasin ki bunlar?

Adillik kavramı kişiye göre değişir, bazı yerlerde çıkar söz konusu olunca adalet beklemek boşunadır. Şuna emin olabilirsiniz bu oyunda ki çoğunluk bu konuda rahatsızdır. Eğer oyun kurucusu genel baz almayıp, sadece para veren azınlık grubu baz alırsa, bir süre sonra sadece azınlık grupla bu oyunu oynar.

15 May 2020 Cum 16:43 tarihinde Might be anywhere in the e&p landscape via Empires & Puzzles Community Forum smallgiantgames@discoursemail.com şunu yazdı:

Bu son derece basarili oyun belki istisnadir bilemiyorum

Eskiden öyleydi, şimdi oyun biraz daha paraya endeskli oldu. Elbette para kazanmaları haklarıdır. Ancak, bana göre ilk hedef çoğunluğun bu oyunu oynamasıdır. Ben bu oyuna yaklaşık bir yıldır emek verdim, reklam izledim, üye yaptım, para harcamıyorsan bu oyunda güçlenmeye hakkın yoktur diye bir şey olamaz. Parası olan var olmayan var. Tabiki para harcayanın ayrıcalığı olacaktır. Fazla olması dengeleri bozar.

15 May 2020 Cum 17:36 tarihinde Might be anywhere in the e&p landscape via Empires & Puzzles Community Forum smallgiantgames@discoursemail.com şunu yazdı:

Cookie Settings