İttifak savaşı

Bu oyunda emeği geçen herkese teşekkür ederim. Yalnız bulunduğum klanda lideri olarak arkadaşlardan aşırı şikayet geliyor. İttifak savaşlarında yenmesi güç rakipler geliyor. 5 yıldız herolar olmadığı için görevleri yerine getiremiyorum. Bir tane 5* hero var, onunda yükseliş malzemesi gelmiyor. Aynı sıkıntılar arkadaşlarda da var. Lütfen biran önce bizim klanlan ilgilenin, klanımızın ismi Dosluk Ruhu’ dur.

@zephyr1 he is saying basicly “I am a alliance leader and my mates complaining to me like this alliance war opponent is so hard, this quest so hard and ı can’t get ascend materials, please take care of our clan” in Turkish. I don’t know what he is expecting but i am pretty sure this isn’t a general discussion topic :smiley:

1 Like

Her tartışma konusu yerini bulur.

Doğru tartışma konusu değil, ittifak savaşında haksızlık var, bu konuyu ilgililer belki dikkate alır.

Şimdi konu yerini bulduğuna göre sana cevap vereyim kardeşim, bu oyunda en önemli şey sabır. Biz bugün raid birincisi adamların olduğu bir klanla karşı karşıya geldik bu basitçe oyunun yavaşlatma taktiği, eğer peşpeşe savaş kazanırsanız oyun git gide zor rakipler atmaya başlar karşınıza

@Astarothea thanks for the heads up!

It looks like @D_DI took care of moving the post to #foreign-languages :slightly_smiling_face:

3 Likes

Yeap thanks, i didn’t want to answer him in my mother language in general discussion topics but now i guess i can explain to him basic game mechanics and maybe further i can help him to open a idea topic to vote :slight_smile: all for better game and community. :+1:

2 Likes

Bu isteğin genel olarak insanların konuştuğu bir konu eğer bir değişiklik olsun istiyorum diyorsan bunun için hali hazırda açılmış bir oylama var klan arkadaşlarını ikna edip getir burda oy kullandır.

https://forum.smallgiantgames.com/t/alliance-wars-still-unfair

Teşekkür ederim.

13 Oca 2020 Pzt 00:14 tarihinde Enes via Empires & Puzzles Community Forum smallgiantgames@discoursemail.com şunu yazdı:

Bu forumda yeniyim, klandakiler formu bilmiyorlar. Onlara her zaman sabırlı olmalarını tavsiye ediyorum. Ancak onlar bu oyundan zevk almak için para yatırmak mı gerek diyorlar. Ben tavsiyeni arkadaşlara bildiririm.

Şikayetlerimizi tam olarak nereye bildireceğiz, yardımcı olurmusun.

Şikayetleri bildirmek için bir başlık yok sadece oylamalar var belli bir çoğunluk bişeyi istediğinde dikkate alıyorlar ama benim klanımda 1 kuruş harcamayıp da benden güçlü olan arkadaşlarım mevcut ki ben şu an 4k sınırını geçtim. Klan arkadaşlarına bu oyunun sabır ve strateji işi olduğunu tekrar tekrar hatırlatman gerekecek. Ben de klan lideriyim 1-2 yeni arkadaşımız hariç bu oyunun nasıl işlediğini biliyor.
Klan arkadaşlarına şahsi tavsiyem x10 çekebilecek kadar gem biriktirsinler her zaman. Atlantisten çekerlerse ascend kutusu 10 çekmede bir malzeme de veriyor.

Bu konuda yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

13 Oca 2020 Pzt 00:57 tarihinde Enes via Empires & Puzzles Community Forum smallgiantgames@discoursemail.com şunu yazdı:

Cookie Settings