Imposibil ce se intampla

Nu stiu ce se intampla dar va bateti joc rau de unele conturi cum este posibil să faci sute sau mii de trageri si sa bagi sute sau mi de euro la sezonul 3 si 4 si sa ai doar 1 erou de 5*,trag in fiecare luna dupa eroi de la sezonul 3 si 4 si va bateti joc,Nu stiu cum e posibil din atatea trageri sa ai doar 1 erou de 5*,Am inteles ca sansele sunt mici dar asa ceva e imposibil,ori aveti ceva cu contul meu ori cu alianta in care sunt chiar nu mai inteleg nimic de cat bătaia voastră de joc fata de contul si de bani mei

Da, mă, au ceva cu tine… cred că vor să te vaccineze…

1 Like

Translation:
I don’t know what’s going on but you’re making fun of some accounts how it’s possible to make hundreds or thousands of shots and put hundreds or thousands of euros in season 3 and 4 and have only 1 5 * hero, I shoot every month after the heroes from season 3 and 4 and you’re playing, I don’t know how it’s possible from so many shots to have only 1 5 * hero, I understand that the chances are small but something like that is impossible, either you have something with my account or with the alliance I’m in, I really don’t understand anything more than your mockery of my account and my money

1 Like

Uuuu, more fellow Romanians making themselves known over the forum :smiley:

:grin::grin::grin:

20 red yellow blues

2 Likes

20 de strofe de Desteapta-te, romane! M-am prins, e Morlovia on, deci e our season to be jolly :crazy_face:

1 Like

Yeah, Morlovia, feels like home :grin::grin::grin:

1 Like

Imi pare rau de ghinionul tau. Sfatul meu e sa nu mai cheltuiesti pe joc daca ti se pare ca e ceva care nu e in regula.

Pe de alta parte, sunt atati jucatori care confirma ca sansele sunt mici, dar exista si nu inteleg ce motiv ar avea compania sa iti dea fix tie mai putini eroi.

De exemplu eu am avut ceva noroc la sezoanele 3 si 4, dar la 2, unde am si cheltuit cei mai multi bani, nu am extras nici macar un singur erou de 5*. Chiar si pe Proteus, care e erou de 4*, l-am primit doar dupa opt luni

@Mary11, serios acuma, un sfat de la unu’ care joacă de vreo 4 ani… dacă vrei să joci pe bani, pregătește portofelul. Dar la modul serios, nu așa… E ca la păcănele. Oricât de mult bagi, nu există nicio garanție că o să iasă ce vrei. Dar șansele cresc cu cât bagi mai mult. Chestia e că, cu cât bagi mai mult și devii mai puternic, ai adversari tot mai puternici (care bagă mai mult ca tine) și o să trebuiască să bagi mai mult și mai mult și mai mult ca să ții pasul…

… sau poți să joci gratis, ca mine… și nu e nicio diferență… nu-ți trebuie eroi de 5 stele din sezoanele 3 și 4 ca să joci. Ăia sunt puși acolo exact ca să îți scoată ție banii din buzunar, să mergi ca măgarul după morcov, fără să ajungi vreodată la el… și când apuci să-l muști, hopa! Apare alt morcov, mai portocaliu… jocul ăsta e gândit să nu aibă nicio finalitate atâta vreme cât oamenii cheltuie bani pe el. Când nu o să mai cheltuie, o să se oprească serverele și gata… producătorii cu conturile pline iar jucătorii cu găurile din buget și frustrările acumulate…

1 Like

Sau iti stabilesti un buget si te incadrezi doar in el, dar iti asumi ca s-ar putea sa nu primesti nimic.
nu exista vreo garantie in joc. Nici macar ca va dura sa iti folosesti eroii noi pe care i-ai castiga.

Bro de 4 ani si ceva joc si eu si stiu cum sta treaba dar in halul asta cum e la sezonul 3 si 4 mi-a dat maxim zic sa trag ca suntem in top si sa fie mai fun dar e prea de tot dai dracu

Bro, dacă joci de patru ani, cum naiba n-ai priceput cum stă treaba? Să bagi bani în jocul ăsta e același lucru ca și cum i-ai arunca pe geam…

Te plangi degeaba! si fara rost!
Arunci bani la pacanele? sa fii sanatos! o meriti!

trans: You complain in vain! and pointless!
Enjoy throwing money at ‘slots’? ‘god speed’! you deserve it!

This topic was automatically closed 30 days after the last reply. New replies are no longer allowed.