I buyit Vip i get it but the tier 1 i dnt get it where is and why i dnt get it

Hi, can you go to Options > Support > Recent Activity… And check whether you got it or not? :slight_smile:

@YoKyra, I see you’re romanian and your english is not so good. Tell me in our language what exactly is your problem (Spune-mi exact ce problema ai avut cu pachetul VIP; vezi ca aceasta oferta VIP nu iti da totul intr-o zi. Trebuie sa intri zilnic si sa dai click acolo unde e dragonul, pe castel. Iei 30 gems in fiecare zi, o emblema si 3 loot tickets).

1 Like

Problema mea este ca Vip am primit dat am cumpărat si oferta de la Deal cu 600 de diamante 1 euro token si inca 1 stegulețe nu mai stiu exact ce era si acea oferta nu am primito …Nu am probleme cu vipul …Am probleme cu cea de-a 2 oferta cumpărată…pentru ca nu am primito si banii miau fost luați din cont

Exact ca in poza care am postat o acel pachet Tier 1 nu l-am primit dar banii miau fost luati

Sometimes the item is slightly delayed:

https://support.smallgiantgames.com/hc/en-us/articles/115003892065-I-didn-t-get-my-order-

This topic was automatically closed 30 days after the last reply. New replies are no longer allowed.