Handel / Budowa dwóch budynków

witam

Uważam że w grze bardzo przydatny byłby budynek targowisko lub miejsce gdzie gracze mogliby się wymieniać surowcami na przykład 50 000 jedzenia za 40 000 żelaza oraz handel przedmiotami za klejnoty między graczami do przedmiotów rangi dwóch gwiazdek. Zakup przedmiotów powyżej 2 gwiazdek byłby w rękach twórców gry na przykład komuś jest potrzebny kompas do ulepszenia bohatera to przykładowo go może kupić za 100 kryształków.

Kilkakrotnie miałem sytuacje gdy budowałem budynek który wymagał paru dni budowy bardzo szybko zapełniłem magazyn przykładowo żelazem i w takiej sytuacji byłbym skłonny wystawić na sprzedaż żelazo by móc je gromadzić dalej także mam wstrzymane ulepszenia bohaterów ponieważ brakuje mi rzadkich przedmiotów by ich ulepszyć i ja jak i przypuszczam wielu graczy byliby skłonni kupić za klejnoty rzadkie przedmioty. jak gracze się nie rozwijają to nudzą się grą i szukają nowych gier nowych wyzwań

Świetnym pomysłem byłoby wprowadzenie budowy dwóch budynków jednocześnie. Możliwość budowy drugiego budynku jednocześnie można byłoby wykupić za symboliczne 10 kryształów na dobę. Dzięki temu graczom by się lepiej grało i twórcy gry mieliby większy obrót kryształami

These ideas have already been listed elsewhere on the Forum:

Pomysły te zostały już wymienione w innym miejscu na forum:

Handel / rynek

Żądania, które rozważamy, ale nie pracujemy obecnie: handel między graczami. Chcielibyśmy dodać do tego coś związanego z grą, a popularnym pomysłem była możliwość konwersji dodatkowych materiałów i zasobów na różne prezenty dla przyjaciół lub członków sojuszu. To jeszcze nie działa.

2 budynki na raz

Żądania, które mają dużą szansę na wejście do gry w (najbliższej) przyszłości: Drugi twórca. W tej chwili szukamy sposobów, aby wprowadzić drugiego dewelopera do gry, bądź na bieżąco.