Dziś wydałem na gre 700z

witam dziś wydałem na gre 700zl i ja się pytam dlaczego nic normalnego nie wylosowałem czy to nie jest oszustwo przy takiej ilości losowań

Hi there!

I’m not sure what you were drawing for (epic Summons? Elemental Summons?)

But the pictures clearly state that it is all chance; that you are guaranteed a rare (3*) OR higher, but not guaranteed higher. Also, if you do single pulls, you are not guaranteed an individual hero; those are just examples of possible Summon results.


Cześć!

Nie jestem pewien, co rysowałeś (epickie przyzwanie? Elementalne przyzwanie?)

Ale obrazy wyraźnie stwierdzają, że to wszystko jest przypadkiem; masz zagwarantowaną rzadkość (3 *) LUB wyższą, ale nie gwarantowaną wyższą. Ponadto, jeśli wykonujesz pojedyncze ciągnięcia, nie masz gwarancji na pojedynczego bohatera; to tylko przykłady możliwych wyników Summon.

1 Like

musiałeś mieć wyjątkowego pecha - żeby za tyle kasy nic nie wyszło 5*

1 Like

Dlaczego twórcy to takie dusigrosze pół roku grania i dostaje bohaterów których nie jestem w stanie pokonać. Kara za to że wydałem w grze tylko 10 euro?

2 Likes

Cześć Reaktor niestety wkładanie pieniędzy w tą grę nie gwarantuje Ci uzyskania pożądanego efektu jest to gra losowa o wszystko w niej jest losowe . Najlepiej jeśli już chcesz wkładać kasę w grę kupować te specjalne oferty które są za 5 zł lub 9 zł powoli gromadzić diamenty . Ja soosbiscie wzywam zawsze pojedynczo bohaterów i nigdy zywiolakow szansa w zywiolakach jest mniejsza niż z epickimi . Wteh grze potrzeba czasu i szczęścia więc graj na luzie nie marnuj marnuj kasy po prostu się baw :slight_smile:

warto wykupywać dodatkowe rzecy do tej gry?

Z pewnością warto kupić vipa dla budowniczych o diaksow

Gdyby było za łatwo i zbyt szybko to twórcy gry nic by na mikropłatnościach nie zarobili…