Czuje się oszukany!

Napisze kulturalnie jak przystało na inteligentnego człowieka… pewnie i tak połowę przekształcą jak im nie będzie tekst odpowiadał, ale muszę napisać bo to co wyprawiają Ci, którzy wymyślili tą tzw. zabawę,przechodzi ludzkie pojęcie…Ja rozumiem że się nagłówkowali i chcą za to coś mieć, ale ingerencja w rozgrywkę, ferowanie nacji i kombinowanie , sprowadza ich zachowanie do poziomu dla którego brak stosownego określenia. Dlatego uwaźam że z takimi ludzmi nie mam o czym dyskutować, a wszelkie słowa krytyki są odbijanie jak piłeczka palantowa, no chyba że odbijanie są od palanta. A powiedzenie mówi że prawdziwa cnota krytyk się nie boi… cóż, autorzy tego czegoś i tzw moderatorzy raczej narzeczoną cnotę dawno utracili, to tyle, miłego kombinowania

Moim zdaniem przesadzasz, wielokrotnie wygrywałem i z jednymi z drugimi. Jednak Rosjalnie i Chińczycy mają taką specyfikę, że dużo ładują w takie gierki realnej kasy i mają każdą drużynę mocną, lubią tylko udawać słabych wystawiając odrobinę gorszą obronę.

Nie ponize się do poziomu tych, którzy manipulują rozgrywkami w tej tzw. grze, chcę tylko ostrzec tych którzy płacąc kupę kasy licząc na coś, nic mylnego, chyba że jesteś kacapem lub chinolem…jedno wielkie, komercyjne bagno, więc pompuje dalej kasę, nara

Cookie Settings