Czuje się oszukany!

Widzialem kilka postów o podobnej tematyce ale muszę dodać swój, mianowicie dokonalem zakupu diamentow zaplacilem 139,99 wszystko po to aby móc wylosowac dobrego bohatera. Kpiną jest dla mnie i oszustwem aby losujac 11 razy epickiego bohatera 10 razy trafic bohaterow 3* i tylko jednego 4* :slightly_frowning_face: to nie jest fair ze strony kierujacych tą grą. Mam nadzieję, że to się zmieni w innym wypadku kończę grę i nie będę już płacił za coś co wcale nie pomaga mi w ulepszeniu mojej druzyny! To jest oszustwo i naciaganie ludzi!

4 Likes

I understand your feeling of frustration (I too have been defeated by chance at the rolls!) however please allow me to share two things:

  1. The game makes no promises that you will ONLY get 4* or 5* if you Roll for heroes; in fact, the sections themselves say 3-5*, and the Forums are full of determinations about the actual percentage of legendary heroes which is quite low. You pay for gems, and then spend them as you choose.

  2. Since I don’t have lots of money, I choose to make my own heroes (Training Camp 13 offers 3* with a chance at 4*—I got three 4* after six weeks. Training Camp 20 offers 3* with a chance at both 4-5*. My very first pull on the 20 was a 4*. Naturally, getting to the training Canp levels takes time, but it is another valid way to get your heroes.

Lastly, if you are just starting out, you WANT a full roster of 3* heroes, especially if you are fighting in the Beginner Events. Those “useless” cards definitely have use. :wink:


Rozumiem twoje poczucie frustracji (ja też zostałem pokonany przez przypadek na rolkach!), Ale pozwólcie mi podzielić się dwiema rzeczami:

  1. Gra nie daje żadnych obietnic, że TYLKO otrzymasz 4* lub 5* jeśli rzucicie się na bohaterów; w rzeczywistości same sekcje mówią 3-5*, a Fora są pełne stwierdzeń na temat rzeczywistego odsetka legendarnych bohaterów, który jest dość niski. Płacisz za klejnoty, a potem wydajesz je, jak chcesz.

  2. Ponieważ nie mam dużo pieniędzy, wybieram tworzenie własnych bohaterów (Obóz Szkoleniowy 13 oferuje 3* z szansą na 4* - Mam trzy 4* po sześciu tygodniach. Obóz treningowy 20 oferuje 3* z Szansa na 4-5* Mój pierwszy ciąg na 20 to 4* Naturalnie, dostanie się na treningowe poziomy Obozu wymaga czasu, ale jest to kolejny ważny sposób na zdobycie swoich bohaterów.

Wreszcie, jeśli dopiero zaczynasz, CHCESZ mieć pełną listę 3* bohaterów, szczególnie jeśli walczysz w wydarzeniach dla początkujących. Te “bezużyteczne” karty zdecydowanie mają zastosowanie. :wink:

1 Like

Dzięki serdeczne, bylem zdenerwowany juz mi przeszlo :wink: trzeba grać dalej, pozdrawiam! Powodzenia.

3 Likes

2 posts were split to a new topic: Dziś wydałem na gre 700z

Ja mam inne zastrzeżenia co do najazdow nie jest to realne aby przegrywać non stop z przeciwnikami o 300 lub 400 słabszym dlatego że się nie wydaje pieniędzy, po zakupach konta VIP na miesiąc nagle klocki zaczęły się układać ja konto VIP wygasło znowu ciągle przegrane to jest oszustwo i wciągnie pieniędzy. W godlands takich problemów nie ma. Dodam że od 8 miesięcy i około 70 losowania h ani jeden legendarny to dopiero żenada.

1 Like

Witam po ostatniej aktualizacji znikła mi skrzynia niebieskich potworów:/ A jak wszyscy gracze wiedzą za kolorowe skrzynie są najlepsze przedmioty :frowning:

A ja uważam dokładnie tak jak Autor tego tekstu, znajomi z sojusz użyli jednego losa I gra przydzielila na stracie 5 * I dwóch bohaterów miesiąca na raz! Uważam że nie sprawiedliwe są zrobione losowania. Kiedy kupujesz pakiet który wcale nie jest tani!! Tak samo jest z dobrem nagród za tytana bądź wojny za 1 miejsce sorry żeby tylko korzenie dostawać!!! A za siódema artefakty I trenerów. Coś im się Troc he pomyliło, powinny być nagrody gwarantowane. WIĘC po co się spuszac nad tytanem w zamian za korzenie!!!

1 Like

Meh, gwarantowane dropy to nuda.
Losowania to dobra zabawa.

A jeśli ktoś ma słabe serduszko i nie wytrzymuje psychicznie, gdy szczęście nie dopisze, to niech nie wydaje kasy.

Osobną sprawą jest to, że złotówka to wciąż dość słaba waluta i wszystkie kwoty w grze brzmią dla nas dość “wysoko”. Ale to nie jest problem wydawcy.

3 Likes

A ja dalej zastanawiam się jak za jeden token (żetona) można dostać 3 bohaterów na raz xD

Marek zgłoś błąd za pomoc A formularza zgłoszeniowego z gry

Procentowe szanse na 3*, 4* i 5* są ujawnione więc dokładnie wiesz za co płacisz. Jeżeli Ci się to nie podoba, to nie musisz niczego w tej grze kupować, ani nawet w nią grać.

2 Likes

Na chwilę obecną mam bana na tydzień i zawieszone konto bo napisałem co myślę o twórcach. Dobór zawodników lub przeciwników zależy od tego ile się wyłoży na tą grę. Masz rację nigdy więcej nie kupię nic u tych uszukańców. Gierka jest przednia ale nie wierzę że nie maczają palców w rozgrywce. Wybacz jeśli uraziłem Twoją dumę. Ale opinię mogę wyrazić jak każdy gracz

sob., 6 lip 2019, 12:12 użytkownik Grzegorz Olszewski via Empires & Puzzles Community Forum smallgiantgames@discoursemail.com napisał:

Moderator’s Note:

Debating in-game moderation decisions is against the forum rules. As are offensive and derogatory statements directed at anyone, including at Small Giant.

Please follow the forum rules:

@grzechol I have zero confidence in Google successfully translating this. If you could assist, I would be much obliged.

Informacja od moderatora:

Dyskutowanie decyzji dotyczących zakazów nałożonych w grze jest niezgodne z regulaminem forum, podobnie jak używanie obraźliwych lub szkalujących stwierdzeń w odniesieniu do kogokolwiek, w tym do Small Giant Games.

Proszę o przestrzeganie regulaminu forum:

A ode mnie:

Jaki konkretnie dobór masz na myśli? Przeciwnika w najazdach? Przecież możesz za 2000 szynek wylosować następnego przeciwnika.

Nikt nikogo nie oszukuje. Jak kupisz 10 kuponów na totolotka i nic nie wygrasz, to też czujesz się oszukany?

Jasne, tylko kulturalnie.

1 Like

Przepraszam bardzo. Ochłonąłem. Może i za ostre słowa ostatnio padły. Chodzi mi o dobór przeciwników w turnieju najazdowym. Jak gracz z siłą 2800 ma walczyć z przeciwnikiem 3400 lub wyżej. Dużo by pisać o tym wszystkim a ja już nie mam na to chęci. Przepraszam zespół Small Giant

sob., 6 lip 2019, 15:44 użytkownik Grzegorz Olszewski via Empires & Puzzles Community Forum smallgiantgames@discoursemail.com napisał:

1 Like

W turnieju niestety tak to działa, najpierw dostajesz łatwych przeciwników a potem coraz trudniejszych. Sporo graczy się na to skarży i podobno pracują cały czas nad ulepszaniem dobierania w najazdach, ale na razie jest średnio. Ja odpadłem w drugim dniu pomimo siły 4200.

1 Like

Dzięki za info. Przepraszam raz jeszcze cały zespół. Teraz jak to czytam. To był gówniarski wybryk… trochę też poczytałem na różnych forach i inaczej na to patrzę

sob., 6 lip 2019, 18:43 użytkownik Grzegorz Olszewski via Empires & Puzzles Community Forum smallgiantgames@discoursemail.com napisał:

2 Likes

A ja powiem tylko jedno- trzeba być nie lada idio…ą żeby wydać więcej niż kilka zł na gierkę komórkową, których są tysiące. Niech płacą ci co zarabiają w euro a my, Polacy- ci co mają MÓZGI oczywiście, gramy za darmo lub płacąc tylko raz za jakąś niesamowitą ofertę i to w zaawansowanym stadium gry, jesli nas nie znudzi

Zależy jaki masz ogólny budżet na rozrywkę. Znam ludzi którzy płacą 180 zł miesięcznie za telewizję z pakietami sportowymi, filmowymi, a potem i tak oglądają z tego może 1%. Osobiście wolę wydać 40-50 zł miesięcznie na fajną grę i dobrze się bawić. I tak dużo więcej wydaję na bilety do kina/teatru/koncerty itp.

Problem pojawia się kiedy ktoś wydaje za dużo w stosunku do swoich zarobków, przestaje to kontrolować, albo wydaje nie swoje pieniądze tylko np. rodziców, partnera itp. Niestety mechanizmy mikropłatności w tego typu grach zachęcają do wydawania coraz więcej i jednocześnie utrudniają kontrolę nad wydawanymi sumami. Dlatego najlepiej wyznaczyć sobie budżet adekwatny do zarobków i chęci wydawania na rozrywkę i ściśle się go trzymać :slight_smile:

2 Likes

Odkąd wróciłem do gry po tym całym waszym fochu to tylko wielkie g dostaje jest jeszcze gorzej niż było i wy macie czelność pisać że nie maczacie palców w rozgrywce? Poczytajcie sobie czat ogolny na grze jak tam po was jadą. Duuuuuużo osób podziela moje zdanie. Twórca to pewnie o pierwszego dnia zawalista druzyna a wy gadacie że każdego traktujecie na równi. Pff walę już to po całości dzisiaj dwa razy bena dostałem. Powinniście się nazywać jacyś mściciele czy coś takiego. Ale brechra z was idzie

sob., 6 lip 2019, 19:05 użytkownik Łukasz Misztal 0lukasjwp@gmail.com napisał: