Bulgaria BGR търси нови попълнения

Втория по сила български клан набира попълнения. Развиваме се заедно, активни сме в чата и си помагаме с информация и съвети. Бием кординирано титаните за най-висока ефективност. Заповядайте и пробвайте

Здравейте.
Скоро се регистрирах в сайта ,а играя играта от около година .
Предполагам , че тук не е правилното място , но имам проблем и бих искал да попитам дали може да ми дадете някакъв съвет.

Разбира се!

Ако искаш питай тук, Ако ти е по комфортно заповядай във фейсбук групата ни Bulgaria Fellowship | Facebook

Влязох и в групата, благодаря.
Става въпрос за акаунта ми , с нов телефон съм и нова карта и не мога да си вляза в гугле плей профила . Четох по въпроса и виждам , че трябва да си зная стария прякор , в кой алианс съм бил , кой левел и новия ай ди номер. И явно трябва да пратя такова запитване . Но ако някой знае повече подробности или от къде кога да ги прочета ще съм благодарен. :slight_smile:

Успех с възстановяването на профила Любак и след като го направиш потърси български Клан :slight_smile:

Здравей колега възстанових си профила успешно . Сега ще потърся бг клан . :slight_smile:

На чт, 17.01.2019 г., 15:04 Shtilyan Nikolov Shterev via Empires & Puzzles Community Forum <smallgiantgames@discoursemail.com написа:

Здравейте , някой може ли да предложи място в някой наш клан ? :slight_smile:

Bulgaria BGR,

Дебни да се освободи място и си ти