Brak dostępu do konta po aktualizacji i konta Vip

Witam od 2dni nie moge zalogować się do gry przez swoje konto google play i mojego konta vip. … Zainstalowałam aplikacje na nowo i brak dostepu to konta poziom juz 30 i bohaterzy 5*. Prosze mi przywrócić dostep do konta. Wszystkie aplikacje google play zaktualizowane telefon pamieć fuull.

https://smallgiant.zendesk.com/hc/en-us/articles/360000542934-How-to-Contact-Support-v1-9-7-onwards-

Jak skontaktować się z obsługą (od wersji 1.9.7)

Od naszej aktualizacji v1.9.7, prosimy wszystkich graczy, aby użyli przycisku pomocy w grze podczas wysyłania nowego wniosku o wsparcie. Możesz znaleźć przycisk “Wsparcie”, klikając “Menu”, następnie “Opcje” i wybierając zakładkę “Wsparcie”.

Link “Wyślij nowe zapytanie” jest wyświetlany po każdym artykule FAQ i na górze strony pomocy (na urządzeniach mobilnych kliknij ikonę z trzema (3) pionowymi liniami). Kiedy wyślemy nam nowy bilet, system automatycznie uwzględni informacje o koncie i urządzenia, które pomogą nam lepiej służyć Tobie i szybciej rozwiązać Twoje żądanie.

Ponadto można zarejestrować konto pomocy, które umożliwia przeglądanie żądań i / lub tworzenie nowych żądań na stronie pomocy technicznej i często zadawanych pytań.

https://smallgiant.zendesk.com/hc/en-us/requests/new

Cookie Settings