Alianțele din România

buna psunt marius din All 4oneRomanian fighter,am o dilema,conteaza daca omori titanul cu mult mai repede decat timpul prestabilit,asta in ideea ca urmatorul titan apare mai repede sau in acelasi timp prestabilit de joc?

Nu conteaza cat de repede omori titanul, timpul este acelasi. Singurul lucru care se va schimba - probabil - va fi puterea titanului. Daca omori un titan de 5 stele in 5 minute, urmatorul cu siguranta va fi un titan de 6 stele.

1 Like

La multi ani si eroi de 5 stele!!!

Bună ma poti ajuta te rogggg

Mi-am pierdut contul mare și nu îl mai pot recupera

vin., 3 ian. 2020, 17:50 N_I_D_L_S via Empires & Puzzles Community Forum smallgiantgames@discoursemail.com a scris:

Salut, sunt dezamagit de felul in care este condus forumul acesta, este clar ca cei care o fac sunt jucatori de multi ani si evident au o rezistenta la tot ce este nou si ar trebui sa schimbe ierarhiile. Joc de 6 luni acest joc si am bagat destui bani in el iar rezultatul este destul de demoralizator. Am in roster toti eroii de 3 si 4 stele si cei mai nefolositori eroi de 5 *… Mi-am asumat acest lucru… Banii sunt mijlocul prin care obtii satisfactia… Dar nu aici… Este aproape normal sa primesti eroi slabi la inceput, altfel nu ai mai cheltui, nu? Pe mine ma deranjeaza felul in care sunt punctate raidurile pentru cupe. Revansele la raiduri nu-ti aduc inapoi cupele pierdute si asta este frustant. Stiu ca nu este locul potrivit pentru aceasta postare dar m-am gandit ca este bine de stiut de cei care urmaresc forumul. Libertatea de opinie aici este drastic limitata de cei care “gestioneaza” forumul. Succes tuturor!!!

Dupa titlul forumului inteleg k trebuie sa ne prezentam pe noi si aliantele noastre… asta pt k vad aici si alte subiecte​:blush::blush::blush: eu unul raman la subiectul anuntat in titlu: sunt Costy si culmea fac parte dintr-o alianta fondata de maghiari!! Totusi suntem o multunationala! Maghiari, romani, americani! Voi posta si un poster cu alianta noastra si apropo avem nevoie de cativa jucatori puternici! Asa ca cine doreste sa vina cu noi ma poate contacta si aici si pe Line!:hugs::hugs::hugs:

Salutare sunt NomaD in Joc si reprezint alianta Clan Of Gods , suntem in cautare de jucatori activi lvl 40+ , va asteptam cu drag !

Bună, as avea și eu nevoie de ajutorul vostru ,mi am pierdut contul mare ,singura chestie rămasă e o poza în care apare codul ,altceva nu am, am tot încercat sa îl recuperez dar nu reusescde nici un fel…

Buna!
Deoarece nu ai acces la in-game customer service, incercati sa ii contactați aici :point_down:. Asiguratati-va ca le dați toată informația posibila care v-ar ajuta sa recuperați contul.
Mult succes!

@Sarmale uite ce am găsit

Bine ai venit la România

1 Like

Altfel sună parcă nu?

Unde este carnac taranesc cu cartoff prajit?

Taci nu pomeni de mâncare la ore din astea :axe:

Vrei papanasi? Cred este f gustos.


Mai bun un pic de pavlova, ai mâncat?

Nu am mancat pavlova.

Trebuie să incerci cu prima ocazie

As vizita de asemenea un KFC