Alianțele din România

Știu că există o scrisoare din partea unor alianțe din România, dar ar fi frumos să avem un loc de discuții doar în limba română - nu toți au Facebook și Line.
Așadar, pe rând, prezentați-vă voi și alianțele din care faceți parte.

3 Likes

Buna sunt maria din alianta Romania’s Dream Team am si eu o problema cu contul ma poti ajuta?

Sper. Zi-ne și vedem care e problema.

Nu pot scrie pe chatul global doar pe alianta multi mi.au zis ca am primit raport si as vrea sa stiu si eu motivul pentru care am primit asa ceva nu am primit niciun email pana acum

vin., 5 oct. 2018, 14:51 N_I_D_L_S smallgiantgames@discoursemail.com a scris:

Nu prea vedem noi acea ce-a scris smallgiant în email. Ți-a zis ceva de mamă? Te-a înjurat? Zi ca să știm că sărim toți românii, suntem mulți, ce naiba…

1 Like

Eu am primit raport degeaba nu am înjurat și nu am vb urât si nu mai pot vb pe global cu el doar pe alianta pot vb tu ce nume ai pe joc?

Mno, acuma ce să zic, cineva te iubește foarte mult, te-au pus în prăjină și te-au raportat.
Da’ ce e așa de important să vorbești pe chat? Că eu abia am timp să joc, dară să mai stau și pe chat.

1 Like

Auzi, da tu zici că n-ai înjurat, n-ai zis nimic de rău.
Poate ai gândit tu ceva…
Nu se poate…
Ceva ceva tot ai făcut.
Poate ai purtat fustă scurtă.
Ha?

1 Like

Am fost prea cuminte si daia:)))trebuia sa am mai mult tupeu

2 Likes

Buna. Ro-Legends este alinta mea.

1 Like

Salut Ro-Legends.
Cum e la voi?

Buna, avem titani de 6*-8*. Avem jucatori mai slabi si mai tari, dar suntem destul de activi cu toti. Ceea ce conteaza cel mai mult la noi este ca ne intelegem bine intre noi. Cam jumatate din noi venim dintr.o alianta fara lider si a trebuit sa o luam de la zero dar am crescut destul de repede.

1 Like

Azi am instalat jocul ,nu prea ma știu juca.

1 Like

Păi dăi nainte cu bulinele, ca la Candy Crush :slight_smile:

Salutare
toni…X-treame ro
Incerc sa deslusesc ițele pe aici…
Sunt nou si vreau si eu un picut de ajutor…am trimis o invitație către o prietena care a instalat jocul a ajuns la lvl 10 si nimic …nici gems si nici vip…ce spuneti? Pot face ceva?

A instalat jocul din linkul de la tine? Ca dacă nu, se explica lipsa gems și vip

Fara printscreen nu cred ca pot da un raspuns adecvat.

E un joc frumos dar trebuie multa rabdare .

1 Like

E&P e mai tare ca Tinder. Aici îți găsești partenerul perfect: ori are răbdare, ori are bani.

Salut am si eu o problema cu un cont care la sters din greseala.ma poate ajuta cineva