Aktualizacja

Po ostatniej aktualizacji, jest jakaś masakra! co chwilę wywala mnie z serwera i gra strasznie się zacina. Instalacja gry od nowa nic nie dała. Wykonywałem najazd na gracza, został mi tylko jeden bohater do zabicia a tu nagle wylogowało mnie z gry i informacja że nie można połączyć się z serwerem. Oczywiście ataku nie anulowało tylko straciłem sporo pucharów bo system stwierdził że przegrałem więc po co mi one!!! Nie wiem czy atakować tytana żeby to się znowu nie powtórzyło.
Naprawcie te błędy bo aktualnie tracimy na tym a nic w zamian nie dostajemy!

Please contact Game Support:

Skontaktuj się z obsługą gry:

Jak skontaktować się z obsługą (od wersji 1.9.7)

Od naszej aktualizacji v1.9.7, prosimy wszystkich graczy, aby użyli przycisku pomocy w grze podczas wysyłania nowego wniosku o wsparcie. Możesz znaleźć przycisk “Wsparcie”, klikając “Menu”, następnie “Opcje” i wybierając zakładkę “Wsparcie” .

Link “Wyślij nowe zapytanie” jest wyświetlany po każdym artykule FAQ i na górze strony pomocy (na urządzeniach mobilnych kliknij ikonę z trzema (3) pionowymi liniami). Kiedy wyślemy nam nowy bilet, system automatycznie uwzględni informacje o koncie i urządzenia, które pomogą nam lepiej służyć Tobie i szybciej rozwiązać Twoje żądanie.

Ponadto można zarejestrować konto pomocy technicznej, które umożliwia wyświetlanie żądań i / lub tworzenie nowych żądań na stronie pomocy technicznej i często zadawanych pytań.

https://smallgiant.zendesk.com/hc/en-us/requests/new

Takie rzeczy się dzieją przy słabym lub niestabilnym łączu. Faktem jednak jest, że kiedyś gra nie była taka wrażliwa na sieć.

Mam to samo jeden wielki nerw czekam na nową aktualizacje niestety